ČELÁKOVICE – DIVIŠOV 5:0 (2:0)

Zápas nezačali hosté špatně, ale šanci Marek Hanuš po kombinaci s Vávrou zakončil vedle. Vzápětí překvapil brankáře Oberleitnera z velké dálky domácí Szabo a připravil již na začátku zlom v zápase. Čelákovičtí se uklidnili, hosty do ničeho nepustili a v závěru poločasu přidali druhý gól, a to ještě dvakrát hosty podržel brankář.

„Po prvním gólu jsme se už do hry pořádně nedostali, a když už se nám povedla kombinace, finální přihrávka nepřišla. Navíc soupeř byl důraznější a rychlejší,“ řekl k první půli Vondrák.

Ve druhé půli se hrálo podle stejných not. Třetí gól si pověsil do vlastní branky L. Janovský, následně se do vysunuté hostující obrany trefili ještě Homola a z penalty Vacek. „Po třetím gólu bylo po zápase. Ani ze standardních situací jsme se nedostali do hry, protože jsme je zahrávali bídně,“ poznamenal po utkání divišovský trenér.   

Branky: 6. Szabo, 43. Kadeřábek, 63. vlastní L. Janovský, 73. Homola, 78. Vacek (z PK). Rozhodčí: Šmejkal.

Divišov: Oberleitner – Lehán, Veselý (68. L. Svoboda), Macháček, L. Janovský – Hronek – Zd. Janovský, Vávra (59. Srb), Marek Hanuš, Vondrák – Pekárek.