CHOCERADY – KONDRAC 4:4

„Přestože nás čeká za chvíli první mistrovské utkání, opět nám chybělo šest hráčů a tudíž byla sestava dosti kombinovaná. Z předvedené hry a výsledku tedy nedělám závěry, přestože jsme měli vzhledem k velkému počtu neproměněných šancí vyhrát, jen Vítovský zazdil čtyři stoprocentní příležitosti. Každopádně mě někteří hráči, kteří v minulé sezóně nenastupovali pravidelně, velmi mile překvapili a řekli si svým výkonem o místo," dodal k utkání hrající trenér Kondrace a autor jedné z branek Jiří Janouš mladší.

Branky Kondrace: Vacek 2, Janouš, Pavelka. Poločas: 2:2. Kondrac: Císař – Nedvěd, Janouš, M. Kubín, S. Sedláček – P. Sedláček, Pavelka, Houdek, Pohorský – Vacek, Vítovský.

Generálku na sezonu hraje Kondrac v neděli doma od 17 hodin s Jankovem. „Opět řešíme nadprůměrnou neúčast hráčů v přípravě, alespoň dostanou příležitost všichni hráči kádru," povzdechl si Jiří Janouš, jenž sehrál s týmem několik přípravných zápasů. V Krušovickém poháru vysoko porazili Chotýšany 13:0 (Pavlíček 5, Vítovský 3, Vacek 2, M. Kubín, Kučera, Pavelka), prohráli s Voticemi 2:3 (Kašpar, Petrů), na turnaji v Mezně prohráli se Sezimovým Ústím 0:4 a porazili Votice B 6:2 (Pavelka 3, Vítovský 3) a remizovali ve Vrchotových Janovicích 4:4 (Janouš 3, Petrů).

V Kondraci došlo i k několika změnám. Do Zdislavic se vrátil Müller a do Miřetic Přitasil. Naopak Mleziva se vrátil z Chotýšan, na hostování dorazili Lukáš Petrů z Vlašimi a Jakub Kučera z Motorletu. „Za posilu považuji také Ondru Nedvěda, který se po zranění jeví v přípravě velmi dobře. Více se do týmu začlení Pavel Šanda a David Kubát z béčka," ukázal na změny Janouš a dodal cíl do sezony: „Oproti loňské sezóně jsme silnější, ale skutečné zrcadlo nám nastaví až soutěž."