III. třída A

Týnec B – Soběhrdy 0:4, Netvořice – Bystřice 2:0, Olbramovice – Ostředek 2:1, Myslič – Lešany 3:1, Křečovice – Votice B 4:3, Pyšely – Krhanice 2:1, Václavice – Teplýšovice B 5:1.

1. Krhanice⋌ 23 17 4  2 74:29 55
2. Pyšely⋌ 23 15 5  3 73:35 50
3. Soběhrdy ⋌ 23 15 3  5 59:41 48
4. Votice B⋌ 23 13 0 10 80:63 39
5. Olbramovice⋌ 23 11 4  8 59:43 37
6. Lešany⋌ 23 11 1 11 68:53 34
7. Křečovice⋌ 23 11 1 11 63:54 34
8. Teplýšovice B⋌ 23 10 2 11 49:52 32
9. Bystřice⋌ 23  8 3 12 49:55 27
10. Václavice⋌ 23  7 3 13 38:67 24
11. Týnec B⋌ 23  7 3 13 51:83 24
12. Netvořice⋌ 23  6 4 13 39:70 22
13. Myslič⋌ 23  6 2 15 47:90 20
14. Ostředek⋌ 23  6 1 16 59:73 19

III. třída B

Keblov – Čechtice 1:0, Postupice – Křivsoudov 1:1, Mezno B – Tichonice 4:3, Bílkovice – Louňovice 5:0, Divišov B – Trhový Štěpánov 3:2, Chocerady – Kondrac B 6:0, Struhařov B – Ratměřice 3:0.

1. Chocerady⋌ 23 17 3  3 93:34  54
2. Křivsoudov⋌ 23 16 4  3 98:31  52
3. Postupice⋌ 23 12 5  6 66:34  41
4. Čechtice⋌ 23 12 2  9 66:55  38
5. Bílkovice⋌ 23 11 3  9 54:53  36
6. Tichonice⋌ 23 11 2 10 55:54  35
7. Louňovice⋌ 23  9 6  8 55:52  33
8. Kondrac B⋌ 23  9 3 11 56:60  30
9. Divišov B⋌ 23  9 2 12 48:55  29
10. Ratměřice⋌ 23  9 2 12 38:62  29
11. Keblov⋌ 23  9 2 12 54:83  29
12. Trhový Štěpánov⋌ 23  7 3 13 42:45  24
13. Struhařov B⋌ 23  7 0 16 45:75  21
14. Mezno B⋌ 23  3 3 17 29:106 12

IV. třída A

Sokol Přestavlky B – Pecerady 6:2, Miličín A – Zaječice 3:0, Jablonná – Nespeky B 0:4, Čerčany – Poříčí B 5:0, Bystřice B – Úročnice B 3:4, Soběhrdy B – Bukovany 0:3.

1. Miličín A⋌ 19 16 3  0 69:18 51
2. Nespeky B⋌ 19 16 1  2 84:19 49
3. Čerčany⋌ 19 14 2  3 74:28 44
4. Poříčí B⋌ 19 10 4  5 81:38 34
5. Úročnice B⋌ 19 11 1  7 61:52 34
6. Sokol Přestavlky B⋌ 19  9 2  8 44:41 29
7. Pecerady⋌ 19  7 5  7 38:38 26
8. Bystřice B⋌ 19  7 1 11 39:60 22
9. Zaječice⋌ 19  3 3 13 27:72 12
10. Bukovany⋌ 19  3 1 15 26:76 10
11. Jablonná⋌ 19  3 1 15 24:75 10
12. Soběhrdy B⋌ 19  1 4 14 20:70  7

IV. třída B

Miličín B – SK Přestavlky 2:4, Vrchotovy Janovice B – Budenín 1:1, Olbramovice B – Drachkov 5:2, Neustupov – Úročnice A 0:1, Heřmaničky A – Sedlec-Prčice B 1:7.

1. Sedlec-Prčice B⋌ 17 13 2  2 58:15 41
2. Úročnice A⋌ 17 12 4  1 72:16 40
3. Olbramovice B⋌ 17 11 5  1 56:25 38
4. SK Přestavlky⋌ 18 11 2  5 54:35 35
5. Budenín⋌ 18  7 5  6 29:38 26
6. Vrch. Janovice B ⋌ 17  7 2  8 36:34 23
7. Miličín B⋌ 17  6 3  8 28:36 21
8. Maršovice B⋌ 17  6 2  9 41:50 20
9. Neustupov⋌ 17  3 3 11 17:58 12
10. Drachkov⋌ 18  3 1 14 29:60 10
11. Heřmaničky⋌ 17  1 1 15 17:70  4

IV. třída C

Radošovice – Kladruby 2:5, Velíš – Libež A 5:0, Popovice B – Ostředek B 7:0, Tichonice B – Postupice B 0:5, Chotýšany B – Trhový Štěpánov B 1:3, Nesperská Lhota – Jankov B 6:2.

1. Velíš⋌ 19 15 2  2 68:24  47
2. Nesperská Lhota⋌ 19 13 1  5 71:28  40
3. Trh. Štěpánov B⋌ 19 12 2  5 65:27  38
4. Postupice B⋌ 19 11 4  4 61:36  37
5. Popovice B⋌ 19 11 2  6 63:40  35
6. Jankov B⋌ 19  9 4  6 48:32  31
7. Radošovice⋌ 19  8 4  7 59:57  28
8. Kladruby ⋌ 19  5 4 10 31:44  19
9. Chotýšany B⋌ 19  6 0 13 43:57  18
10. Tichonice B⋌ 19  4 6  9 32:50  18
11. Libež A⋌ 19  3 0 16 20:100  9
12. Ostředek B⋌ 19  2 1 16 24:90   7

IV. třída D

Vracovice – Čechtice B 5:3, Kamberk – Zdislavice B 4:4, Louňovice B – Blaník Načeradec 0:5, Hulice – Dolní Kralovice B 4:1, Libež B – Miřetice B 2:3, Pravonín B – Libouň 5:3.

1. Blaník Načeradec⋌ 19 13 2  4 66:23 41
2. Vracovice⋌ 19 12 5  2 69:33 41
3. Zdislavice B⋌ 19 10 6  3 56:41 36
4. Kamberk⋌ 19 11 3  5 50:35 36
5. Čechtice B⋌ 19  8 3  8 50:44 27
6. Hulice⋌ 19  8 2  9 30:55 26
7. Libež B⋌ 19  7 4  8 46:40 25
8. Libouň⋌ 19  7 3  9 41:50 24
9. Dolní Kralovice B⋌ 19  6 5  8 31:43 23
10. Miřetice B⋌ 19  6 1 12 37:55 19
11. Pravonín B⋌ 19  4 1 14 42:69 13
12. Louňovice B⋌ 19  1 7 11 16:46 10

OP dorost

Lukavec – Chocerady 0:0, Trhový Štěpánov – Bílkovice 0:0, Poříčí – Mezno 4:0, Čerčany – Lešany 1:3, Bystřice – Struhařov 6:4, Divišov – Jankov 0:0.

1. Lešany⋌ 19 16 0  3 82:17  48
2. Poříčí⋌ 19 15 1  3 78:21  46
3. Mezno⋌ 19 14 0  5 70:27  42
4. Bystřice⋌ 19 12 2  5 61:28  38
5. Lukavec⋌ 19 11 3  5 78:33  36
6. Trhový Štěpánov⋌ 19  7 4  8 39:50  25
7. Struhařov⋌ 19  7 2 10 58:80  23
8. Čerčany⋌ 19  7 1 11 45:52  22
9. Bílkovice⋌ 19  6 2 11 27:71  20
10. Chocerady⋌ 19  4 1 14 37:70  13
11. Divišov⋌ 19  3 2 14 36:70  11
12. Jankov⋌ 19  2 2 15 20:112  8

OP starší žáci

Křivsoudov – Trhový Štěpánov 1:1. Dohrávka: Čerčany – Sedlec-Prčice 0:7.

1. Sedlec-Prčice⋌ 11 8 1 2 55:14 25
2. Trhový Štěpánov⋌ 11 6 2 3 26:21 20
3. Křivsoudov⋌ 11 4 1 6 21:26 13
4. Čerčany⋌ 11 2 0 9 11:52  6

OS starší žáci 6 + 1

Sokol Přestavlky – Maršovice 7:2, Struhařov – Pravonín 3:6, Olbramovice – Vrchotovy Janovice 1:5, Zdislavice – Úročnice 0:4, Chocerady – Krhanice 5:3.

1. Sokol Přestavlky⋌ 17 16 0  1 125:57  48
2. Vrch. Janovice ⋌ 18 13 1  4  88:50  40
3. Maršovice⋌ 17 11 0  6 103:41  33
4. Struhařov⋌ 17 11 0  6 103:64  33
5. Pravonín⋌ 17 10 3  4  86:61  33
6. Chocerady⋌ 17  9 0  8  60:75  27
7. Úročnice⋌ 18  6 4  8  71:59  22
8. Zdislavice⋌ 17  6 0 11  49:61  18
9. Krhanice⋌ 18  4 1 13  57:94  13
10. Olbramovice⋌ 17  3 3 11  37:67  12
11. Ostředek⋌ 17  0 0 17   9:159  0

OP mladší žáci 7 + 1 – konečná tabulka

Dohrávky: Chotýšany – Benešov C 1:12, Benešov C – Čerčany 3:0.

1. Benešov C⋌ 14 12 1  1 106:12  37
2. Bystřice⋌ 14 11 1  2  79:13  34
3. Sedlec-Prčice⋌ 14 10 1  3  68:18  31
4. Týnec⋌ 14  7 0  7  57:58  21
5. Teplýšovice⋌ 14  5 1  8  39:52  16
6. Čerčany⋌ 14  5 1  8  37:47  16
7. Chotýšany⋌ 14  2 1 11  24:101  7
8. Neveklov⋌ 14  1 0 13  24:133  3

OS mladší žáci 5 + 1 A

Senohraby – Mezno 5:4, Křečovice – Postupice 3:9.

1. Mezno⋌ 15 10 0  5 144:72  30
2. Senohraby⋌ 14  9 1  4  95:74  28
3. Postupice⋌ 14  8 1  5 102:62  25
4. Miličín⋌ 14  7 2  5  80:72  23
5. Křečovice⋌ 15  0 0 15  27:168  0

OS mladší žáci B 5 + 1

SK Načeradec – Tichonice 4:11, Dolní Kralovice – Bílkovice 7:1, Velíš – Trhový Štěpánov 6:13.

1. Tichonice⋌ 18 14 0  4 135:63  42
2. Trhový Štěpánov⋌ 18 13 2  3 132:69  41
3. Dolní Kralovice⋌ 18  9 2  7  94:80  29
4. Velíš⋌ 18  6 3  9  91:128 21
5. Bílkovice⋌ 18  3 4 11  61:100 13
6. SK Načeradec⋌ 18  3 1 14  57:130 10

OP starší přípravka 5 + 1

Votice – Sedlčany 4:3, Netvořice – Vlašim A 5:6, Olbramovice – Poříčí 7:5, Křivsoudov – Benešov 3:0, hosté se na zápas nedostavili, Teplýšovice – Sedlec-Prčice 7:5.

1. Olbramovice⋌ 17 15 0  2 118:54  45
2. Sedlčany⋌ 18 14 1  3 134:69  43
3. Vlašim A⋌ 18 10 2  6  94:79  32
4. Netvořice⋌ 17 10 0  7  82:64  30
5. Poříčí⋌ 17  9 0  8  70:71  27
6. Votice⋌ 17  8 1  8  89:78  25
7. Teplýšovice⋌ 17  7 2  8  66:66  23
8. Křivsoudov⋌ 17  6 0 11  69:99  18
9. Sedlec-Prčice⋌ 16  4 2 10  50:95  14
10. Benešov⋌ 17  4 1 12  72:100 13
11. Pecerady⋌ 17  2 1 14  59:128  7

OS starší přípravky 5 + 1 A

Struhařov – Bystřice 2:7, Mezno – Lešany 9:2, Pyšely – Václavice 6:5, Maršovice – Krhanice 4:1.

1. Bystřice⋌ 16 16 0  0 141:29  48
2. Pyšely⋌ 16 12 0  4 129:70  36
3. Soběhrdy⋌ 15 11 1  3  81:45  34
4. Václavice⋌ 16  9 0  7 106:50  27
5. Mezno⋌ 15  8 1  6  97:63  25
6. Maršovice⋌ 16  6 1  9  50:97  19
7. Lešany⋌ 16  6 0 10  79:77  18
8. Krhanice⋌ 16  4 0 12  35:123 12
9. Struhařov⋌ 15  3 1 11  47:101 10
10. Ostředek⋌ 15  1 0 14  33:143  3

OS starší přípravky B 5 + 1

Kondrac – Vlašim B 8:4, Trhový Štěpánov – Tichonice 2:4, Popovice – Postupice 1:4, Divišov – Miřetice 1:16, Zdislavice – Jankov 1:25.

1. Vlašim B⋌ 17 16 0  1 232:31  48
2. Kondrac⋌ 17 13 0  4 156:51  39
3. Jankov⋌ 17 12 1  4 136:51  37
4. Postupice⋌ 17 12 1  4 122:47  37
5. Popovice⋌ 17 10 0  7 125:103 30
6. Tichonice⋌ 17  7 1  9  80:65  22
7. Trhový Štěpánov⋌ 17  6 0 11  82:97  18
8. Miřetice⋌ 17  5 1 11 100:98  16
9. Divišov⋌ 17  2 0 15  26:251  6
10. Zdislavice⋌ 17  0 0 17  13:278  0