VESTEC – JANKOV 5:0

Celý první poločas měli pod kontrolou domácí. Hosté pouze v úvodu zahrozili z jediného povedeného brejku, který ale Uhliar zakončil střelou nad bránu. Zbytek poločasu již plně kontrolovali domácí, což potvrdili dvěma vstřelenými brankami po hezkých kombinacích Kolačným a Novákem.

Ve druhém poločase domácí potvrdili svojí herní převahu vstřelením dalších tří branek a spousty nevyužitých šancí. Hosté dokázali ohrozit branku Vestce pouze střelou Skály, kterou zneškodnil brankář Chlouba.

Branky: 28.a 61. Kolačný, 30. Novák, 59. Chaloupka, 65. Matysík. Rozhodčí: Svoboda. ŽK: 1:0. Diváci: 60. Poločas: 2:0.

Jankov: Nerad – Hameršmíd, Peroutka, D. Čermák, Kolář (63. Zajíc) – Uhliar, Balík (81. Veselý), Skála, Říha (70. M. Čermák) – Šimánek, Kratochvíl (57. Mrázek).