ZVOLE – JANKOV 7:1

Úvod zápasu byl plně v režii domácích. První branku vstřelil Buriánek už v 5. minutě, druhou o chvíli později Hnát. Po čtvrthodině vytáhl janovský Nerad skvělý zákrok a jako tento moment hosty probudil. Převzali iniciativu, šance Kratochvíla ještě zůstala nevyužita, ale ve 32. minutě Skála střelou zpoza šestnáctky snížil na 2:1. Do konce poločasu měli Jankovští převahu, ale jejich akce většinou končili na nepřesné finální přihrávce.

Do druhého poločasu nastoupili aktivněji hosté a šance Uhliara volala po vyrovnání. Pak přišla 65. minuta, která nastartovala černou čtvrthodinku Jankova, když Štáfek proměnil sólo, Hnát, Jandus, Petrák a v 80. minutě Dušek navýšili stav již na 7:1. Poté se už zápas jen dohrával.

Branky: 10. a 69. Hnát, 5. Buriánek, 65. Štáfek, 75. Jandus, 79. Petrák, 80. Dušek – 32. Skála. Rozhodčí: M. Jarolímek. ŽK: 1:3. Diváci: 60. Poločas: 2:1.

Jankov: Nerad – Hameršmíd, Kolář, Peroutka (65. Veselý), D. Čermák – Uhliar, Balík, Skála, Říha – Šimánek (75. Koten), Kratochvíl.

STANISLAV BALÍK