STRUHAŘOV – PRAVONÍN 4:1

Domácí nastoupili k utkání bez několika hráčů základní sestavy, přesto vyhráli. Branky začaly padat až v závěru prvního poločasu, nejprve skóroval Kocábek po přihrávce Koblasy a těsně před odchodem do kabin si hosté vstřelili vlastní gól po rohu Kocábka – 2:0.
Ve druhém poločase vymyslel střídající Hocek dvě gólové přihrávky. V 63. minutě našel osamoceného Kůstku a za chvíli J. Veselého a bylo to 4:0. Hosté podnikali nebezpečné protiútoky, při nichž se vyznamenali oba domácí brankáři, Pavel Pessr i střídající Filip Veselý. V závěru se přeci jen Pravonínu podařilo zkorigovat L. Vlasákem.

Branky: 37. Kocábek, 45. vlastní, 63. Kůstka, 67. J. Veselý – 89. L. Vlasák. Rozhodčí: Rosenvald. ŽK: 0:1. Diváci: 80. Poločas: 2:0. Struhařov: P. Pessr – Kaucký, Zd. Pessr, Dudík, D. Sysel, Michálek, Kůstka, O. Veselý, Koblasa, J. Veselý, Kocábek. Střídali: Hocek, F. Veselý, Červenka. Pravonín: Doškář – M. Hoch, Lejček Kodeda, Zavadil, Babický, L. Vlasák, Javorský, Březina, Hrubeš, P. Hoch. Střídali: Ondrák, Studnička, Marek Sibal, Janáček.

NAČERADEC – DOLNÍ KRALOVICE 0:1

Od začátku si domácí vytvořili výraznou převahu. Ve 30. minutě však kopali hosté po ojedinělém protiútoku svůj jediný rohový kop a po závaru propálil z devíti metrů míč do sítě Marušák. Do přestávky neproměnili šance domácí Postřihač a Urban.
Druhý poločas pokračoval ve stejném duchu, Načeradští si vytvořili až drtivou převahu, ale zvlhnul jim střelecký prach, takže nakonec všechny body putovaly do Dolních Kralovic.

Branka: 30. Marušák. Rozhodčí: Konvička. Poločas: 0:1. Načeradec: J. Smetana – Lalouček, M. Smetana, Urban, Suchopar – Hlinský, Čáp, Pokorný, Müller – Voženílek, Postřihač. Střídali: Starec, Postřihač st. Dolní Kralovice: Doležal – M. Maršoun, Pitelka, Malina, Marušák, Vošický, Roháč, Vrkoslav, Hanousek, J. Maršoun, Šaman. Střídal: Mareš.

MEZNO – POPOVICE 2:0

V prvním poločase se hrál vyrovnaný zápas, ve kterém bylo k vidění několik šancí. Žádnou ze střel však za svá záda brankáři nepustili, a tak se šlo do kabin za bezbrankového stavu.
Ve druhém poločase nejprve zahrozili hosté, stoprocentní gólovou šanci však vychytal brankář Ploc, a tak platilo fotbalové pravidlo, nedáš – dostaneš. Domácí rychle rozehráli přímý kop, na křídle se uvolnil Skopec a naservíroval míč Švábovi, který se z blízka nemýlil – 1:0. Za deset minut nezištně přistrčil Kubec míč do ulice Švábovi, jenž tváří tvář gólmanovi, opět nezaváhal – 2:0. Mezenští se poté nikam nehnali a se závěrečným hvizdem rozhodčího mohli slavit druhou výhru v sezoně.

Branky: Šváb 2. Rozhodčí: Babický. ŽK: 1:0. Diváci: 80. Poločas: 0:0. Mezno: Ploc – Mazour, Bursík, Eliáš, Skopec – Doskočil, Homola, Mikolášik, Růžička – Kubec, Šváb. Střídali: Horvát, Prchlík. Popovice: P. Heřmánek – Jiří Hovorka, Papež, Jakub Hovorka, Kašpar – M. Heřmánek, Breburda, Matuška, Kaňka – Zach, Kopecký. Střídali: Dvořák, Žížala, Borovec.

JANKOV – VRCHOTOVY JANOVICE 1:2

Začátek zápasu patřil hostům, kteří předváděli přesnější kombinace. Jejich převaha kulminovala v 17. minutě, kdy Rezek nastřelil břevno. Poté se iniciativa pomalu přenesla na jankovské kopačky, Balík a Skála, ale vyložené šance neproměnili. Ve 28. minutě již Skála dokončil akci Uhliara a otevřel skóre – 1:0. Následně se poločas již dohrával ve středu hřiště.
Úvod druhého dějství vyšel hostům, kterým se podařilo vyrovnat z přímého kopu Rezkem, za přispění teče obrany. Zlomovým momentem byla 74. minuta, kdy domácí Říha musel po druhé žluté kartě předčasně do sprch. Početní převahu se podařilo Janovickým využít v 78. minutě, kdy Sochůrek zkušeně zakončil rychlou kombinační akci. V deseti hrající Jankov se nevzdával a vytvořil si v závěru utkání tlak, který ale ve vyrovnání nepřetavil.

Branky: 28. Skála – 47. Rezek, 78. Sochůrek. Rozhodčí: Bačinský. ŽK: 2:0. ČK: 78. Říha (J). Diváci: 80. Poločas: 1:0. Jankov: Nerad – Hameršmíd, Kolář, Peroutka, Veselý, Balík, Skála, Říha, Horčička, Vrzal, Uhliar. Střídal: Kratochvíl. Vrchotovy Janovice: Vávra – Bureš, Kadlec, Suchan, Kahoun, Novotný, Sochůrek, Hampl, Rezek, Rouš, Střihavka. Střídali: Dvořák, Němec, Procházka.

CHOCERADY – MARŠOVICE 1:5

První poločas byl herně vyrovnaný, domácí měli více šancí, které nevyužili. Naopak po nedorozumění v obraně otevřel skóre maršovický J. Zavadil. Chocerady vyrovnaly po krásné křídelní akci a přesném zakončení Šmejkala. Hostující Žížala však o chvíli později využil opět chybu domácí obrany – 2:1.
Druhý poločas ovládli hosté, několikrát se dostali před brankáře Holuba a třikrát skórovali – Žížala po dvou trefách z brejků zkompletoval hattrick a účet zápasu uzavřel vlastním gólem choceradský Krch.

Branky: Šmejkal – Žížala 3, J. Zavadil, vlastní Krch. Rozhodčí: Milan Macháček. Poločas: 1:2. Chocerady: Holub – Benák, L. Javůrek, Kůdela, Soukup, M. Javůrek, Kupka, Pešta, Krch, Šmejkal, Pavlíček. Střídal: Klír. Maršovice: Pechač – J. Zavadil, Procházka, Řezníček, Šach, Bartoš, Hašek, Laurich, Hrebičík, Zderadička, Žížala. Střídali: Kopka, Šetina, Páv.

NEVEKLOV – PŘESTAVLKY 3:1

Na neveklovské poměry před velmi slabou návštěvou se hrál bojovný fotbal. Domácí drželi balón, hosté čekali na jejich chyby a spoléhali na rychlé brejky. Neveklovská obrana ale tentokrát fungovala a žádnou větší neudělala. Domácí šli do vedení v 16. minutě. Šmejkal poslal kolmici mezi stopery, kam vlítnul Vitouš, kterého se brankář Bečvář lekl, minul balón a neveklovský útočník pohodlně uklidil míč do prázdné brány. V prvním poločase se už nic zajímavého nestalo.
Jak skončilo první dějství, tak začalo druhé. Domácí drželi balón, ale pozorná obrana hostů je k ničemu nepustila. V 58. minutě se už na to nemohl dívat Čichovský, vzal na půlce míč, nabral rychlost a řítil se do pokutového území, kde ho hostující, překvapená obrana srazila. Následující pokutový kop bezpečně proměnil Jaroslav Hlaváč. Přestavlčtí nesložili zbraně a zápas v 65. minutě zdramatizovali dělovkou důrazného Brambory – 2:1. Hosté domácí zatlačili, ale pozorného Fraňka už nepřekonali. Naopak v 88. minutě zatloukl poslední hřebíček do přestavlcké rakve Vitouš, který i se štěstím proměnil sólo.

Branky: 16. a 88. Vitouš, 58. Jaroslav Hlaváč (z PK) – 65. Brambora. Rozhodčí: Svoboda. ŽK: 2:2. Diváci: 60. Poločas: 1:0. Neveklov: Franěk – Znamenáček (75. Novák), M. Balík, P. Balík, Zimmel – Čichovský (68. Šiška), Žák, Šmejkal, Jaroslav Hlaváč – Vitouš, Vrkoslav. Sokol Přestavlky: Bečvář – M. Mrázek, Kondaš, Sisel, Pantoflíček – Mikulanda, Kučera, Kačírek, Brambora – P. Mrázek, Pohůnek. Střídali: Mastný, Pohůnek.

JÍROVICE – KŘIVSOUDOV 2:2

V první půli se domácí ujali vedení po pěkné akci, ale hosté do konce poločasu srovnali.
Ve druhém dějství šli Křivsoudovští ze standardní situace do vedení, a tak museli zase dotahovat domácí. Nakonec i jim se podařilo také ze standardní situace. Do konce utkání se už moc na hřišti neudálo, a tak remíza byla nakonec spravedlivá.

Branky: F. Stibůrek, D. Stibůrek – F. Vopěnka, Sedláček. Rozhodčí: Pessr. Bez karet. Diváci: 30. Poločas: 1:1. Jírovice: Ellschlöger – D. Stibůrek, Borkovec, Mizera, Skopec, Kořínek, Pokorný, Macháček, Pazdera, F. Stibůrek, Klepl. Střídali: Beneš, Svoboda, Pěkný. Křivsoudov: Veselka – F. Vopěnka, Nedbal, Doležal, Zelenka, Sedláček, Štika, Vondrák, Zeman, J. Vopěnka, Jakl. Střídal: Veselka.

1. Maršovice⋌ 22 17 4  1 79:25 55
2. Jankov⋌ 22 16 1  5 56:22 49
3. Struhařov⋌ 22 15 4  3 50:25 49
4. Vrch. Janovice ⋌ 22 14 1  7 53:32 43
5. Křivsoudov⋌ 22 11 4  7 46:43 37
6. Pravonín⋌ 22 11 3  8 38:37 36
7. Dolní Kralovice⋌ 22 10 3  9 32:29 33
8. Neveklov⋌ 22  9 5  8 41:34 32