Uvádíme fotbalové statistiky okresních týmů v ČFL, divizi, krajském přeboru, I. A a I. B třídě a okresním přeboru v ročníku 2007/2008.

ČFL

Statistiky hráčů FC Graffin Vlašim po 31. zápase

Bilance: 31 – 18 – 3 – 10, skóre 61:38.
Branky: 61, průměr na zápas 2 góly.
Kanonýři: 11 – Vořechovský, 8 – O. Průcha, 7 – Zajac, 6 – Kabele, 5 – Mlika, Lizák, 4 – Křeček, Vebr, 3 – J. Petrů, 2 – Zachariáš, 1 – Hlava, Húšťava, Juhász, Dvořák, Pecinovský, Balšánek.
ŽK (39): 5 – Vořechovský, 4 – Zajac, Schuster, J. Petrů, Veselý, 2 – Křeček, Pecinovský, O. Průcha, 1 – Švec, Vosický, Hlava, Mlika, Kučera, Lizák, Vebr, Balšánek, Kabele, Borkovec, Malina, Dvořák.
ČK (1): Hlava.


Divize

Statistiky hráčů SK Marily Votice po 27. kole

Bilance: 27 – 17 – 3 – 7, skóre 42:22.
Branky: 42, průměr na zápas 1,55 gólu.
Kanonýři: 9 – Bartolšic, 6 – Siegl, Filinger, 5 – Zd. Svoboda, 3 – Slabý, Rezek, 2 – Kounovský, Daniel, Bareš, 1 – Málek, M. Budil, Horňák, V. Budil.
ŽK (47): 8 – Rezek, 5 – Bareš, Filinger, 4 – Kounovský, Janů, Gazmend, Málek, 3 – Bartolšic, 2 – M. Budil, Horňák, Klíma, Daniel, Havlíček, 1 – Zd. Svoboda, Siegl, Honka, Novák.
ČK: (2): 1 – Rezek, Gazmend.


Krajský přebor

Statistiky hráčů SK Benešov po 27. kole

Bilance: 26 – 18 – 7 – 1, skóre 74:27.
Branky: 74, průměr na zápas 2,8 gólu.
Kanonýři: 18 – Žák, 11 – Chomát, 10 – Turek, 9 – Čáp, 7 – O. Štěpán, 5 – Havlín, 3 – Bubeník, Prikner, Pěknic, 2 – Koblasa, Kukač, 1 – Páv.
ŽK (28): 4 – Kukač, Turek, 3 – Žák, Křivohlavý, Chomát, 2 – Havlín, Bubeník, O. Štěpán, 1 – Plachý, Páv, Drahota, Prikner, Franěk.
ČK: (1): Chomát.


I. A třída

Statistiky hráčů SK Chocerady, FC Graffin Vlašim B a Sokol Teplýšovice po 26. kole

Bilance: 81 – 35 – 12 – 34, skóre 137:147.
Branky: 137, průměr na zápas 1,7 gólu.
Kanonýři: 11 – Rybka (Teplýšovice), 8 – Chuchla (Teplýšovice), St. Svoboda (Chocerady), 6 – Švec (Vlašim B), M. Svoboda (Chocerady), 5 – Říčař, Očenáš (Chocerady), Vosický (Vlašim B), Vaňous, Ottl (oba Teplýšovice), 4 – Potůček, Laušman (oba Vlašim B), Zb. Šimek, J. Kuželka (oba Chocerady), 3 – Nerad, Podhorský, St. Škvor, Bálek (všichni Teplýšovice), Klír, Zdeněk Šimek (všichni Chocerady), Žovinec, Kučera (oba Vlašim B).


I. B třída

Statistiky hráčů FK Metaz Týnec nad Sázavou, SK Pyšely, Sokol Nespeky, Sokol Kondrac, SK Posázavan Poříčí nad Sázavou, FC Graffin Vlašim C, Sokol Sedlec–Prčice a SK Olbramovice po 23. kole

Bilance: 184 – 78 – 39 – 67, skóre: 348:317.
Branky: 348, průměr na zápas 1,9 gólu.
Kanonýři: 21 – M. Stibůrek (Poříčí), J. Dvořák (Týnec), 12 – Moravec (Týnec), 11 – Čapek (Vlašim C), Žížala, Skála (oba Týnec), P. Sedláček (Kondrac), 10 – Kilián (Olbramovice), 9 – Havlík (Olbramovice), Sisel (Pyšely), 8 – Kašpar (Kondrac), Cháb (Nespeky), Mastný (Pyšely), J. Lukáš (Sedlec–Prčice), 7 – M. Davídek (Sedlec–Prčice), T. Rosenvald (Nespeky), Karda (Olbramovice), Bejr (Pyšely), Kalenda (Nespeky), 6 – Veselý (Týnec), Vojta, Houda (oba Poříčí), Linhart, Vítovský (oba Kondrac), 5 – Vavrek (Týnec), Záklasník (Kondrac), Filip (Poříčí), 4 – Khandl, (Pyšely), Vrkoslav (Olbramovice), M. Kubín (Kondrac), L. Pištěk, (Sedlec–Prčice), Šimáček, Bouška (oba Poříčí), Kadlec (Nespeky).


Okresní přebor

Statistika hráčů čtrnácti okresních týmů po 23. kole

Bilance: 161 – 77 – 27 – 57, skóre: 317:251.
Branky: 568, průměr na zápas 1,8 gólu.
Kanonýři: 21 – Z. Pekárek (Divišov), 18 – V. Budil (Votice B), 16 – M. Hanuš (Chotýšany), 15 – Hanibal (Chotýšany), 13 – Moulík (Maršovice), 12 – Sochůrek (Vrchotovy Janovice), 11 – Hampl (Teplýšovice B), Nácovský (Zdislavice), Fialka (Miřetice), Müller (Úročnice), 10 – Pohan (Votice B), Tůma (Teplýšovice B), Kupsa (Zdislavice), Houdek (Miřetice), 9 – T. Sahula (Ostředek), 8 – Pražák, M. Bumbálek (oba Divišov), Bubák (Neveklov), 7 – Micka (Teplýšovice B), Kubálek (Zdislavice), Matějovský (Jírovice), T. Procházka (Maršovice), 6 – Z. Pessr, Kremina, Sysel (všichni Struhařov), Špalek (Ostředek), S. Šetina (Maršovice), Kulhánek (Úročnice), Hájek (Votice B), 5 – Helma (Vrchotovy Janovice), Šittler, Kulda, Koller (všichni Jírovice), O. Hanibal, Florián (oba Ostředek), Hasenkopf, Klabík (oba Teplýšovice B), Lhoták (Miřetice), Bartoš (Maršovice).