Příbram B - Votice 1:1 (0:1)

První poločas byl vyrovnaný se šancemi na obou stranách. Jediným, kdo rozvlnil síť byl v 17. minutě po závaru před příbramskou brankou hostující Očovan, který se tak úspěšně rozloučil s votickým dresem (odchází do maďarské ligy).

Po přestávce se hnala Příbram za vyrovnáním, měla výrazný tlak, ostřelovala votickou svatyni, ale Klesa nastřelil břevno a Votičtí vykopli míč z brankové čáry. Až v 86. minutě udělal gólman Mašín chybu, když se nechal ve výskoku přeskočit Wágnerem, který hlavou vyrovnal. V závěru měly oba týmy šance, ale Siegla i Wágnera brankáři vychytali.

„Příbram nás celý zápas trošičku přehrávala, my jsme ale zlobili z protiútoků, které vypadaly nadějně a měli jsme možná kvalitativnější šance než soupeř a mohli i vyhrát. Bohužel jednu chybu našeho brankáře, který nás však v jiných momentech podržel, domácí potrestali. Myslím si, že remíza je zasloužená,“ dodal trenér Votic Ivan Pihávek k zápasu a krátce zhodnotil účinkování mužstva v sezoně 2008/2009: "Po těžkém podzimu, kdy jsme válčili i mimo hřiště, naše situace nevypadala dobře. Na jaře jsme udělali nové mužstvo s nějakou perspektivou, pokračovali jsme v nastolené práci a při troše štěstí jsme mohli mít daleko lepší umístění. Myslím si, že to co jsme si řekli v zimě to se splnilo. V závěru se náš fotbal líbil jak divákům, tak fotbalové veřejnosti. Jsem spokojený, protože jsem dokázal během roku přestavět celé mužstvo, udělat velké zásahy, zavedl se klubový řád, který musí fugovatv každém mužstvu. Vypadá to, že to míří správným směrem. Přesto máme před sebou ještě hodně práce, mužstvo budeme budovat dál s nějakou perspektivou a chceme hrát divizi s lepším umístěním."

Branky: 86. T. Wágner - 17. Očovan. Rozhodčí: Orálek - Kořínek, Stumpf. ŽK: Doležal - Knobloch. Diváci: 60.

Příbram B: J. Novák - Hejdušek, Šorna, D. Novák, Doležal - Pazderník (46. Krupa), Veselý, Ševr (46. Žáček), Klesa - T. Wágner, Rom (75. Hájek).

SK Marila Votice: Mašín - Bareš, Faitl, Neuberg, Málek - Malina, Rezek (46. Houška), Walter, Knobloch - Horváth, Očovan (68. Siegl ml.).