VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Tři týmy mají nové trenéry

Benešovsko - Fotbalisté v I. B třídách se po dlouhé zimní přípravě konečně o víkendu dočkají mistrovských zápasů. Osm týmů Benešovska je rozděleno stejným dílem do dvou skupin.Těsně před začátkem jarních bojů jsme trenérům položili tři otázky.

26.3.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Lukáš Suchý

V déčku hrají Sokol Teplýšovice, SK Chocerady, Sokol Trhový Štěpánov a Sokol Kondrac. V éčku nastupují týmy SK Posázavan Poříčí nad Sázavou, Sokol Maršovice, Sokol Nespeky a Sokol Sedlec–Prčice.

1. Jak se mužstvo připravovalo v zimě na jarní část sezony?

2. Příchody a odchody hráčů.

3. Cíl do sezony.

Skupina D

Sokol Kondrac, 3. místo, trenér Jiří Janouš mladší:

1. Přípravu na jarní část sezony jsme zahájili 15. ledna tréninky ve vlašimské tělocvičně. Od února jsme chodili dvakrát týdně na hřiště do Kondrace. Na trénincích nás trápila vinou pracovních povinností a zranění slabá účast hráčů. Troufám si tvrdit, že za posledních deset let jsme neměli v přípravě takové zdravotní problémy. Nedvěd je stále na marodce, Michal Kašpar má dlouhodobé problémy se zády, Radim Kašpar bude celé jaro chybět, stejně jako Budil, kapitána Linharta trápí lýtko. Na přípravě se ale najdou i pozitiva, do výborné formy se dostává Petr Sedláček a velmi dobré výkony podává v záloze Šanda. Sehráli jsme několik přípravných zápasů (Týnec nad Sázavou 1:4, Pyšely 2:2, Zdislavice 4:1, Poříčí nad Sázavou 4:7 a Nespeky 1:1). V každém zápase nám někdo ze základní sestavy chyběl, alespoň dostali šanci další hráči z širšího kádru.

2. K žádným změnám v mužstvu nedošlo. Prodloužili jsme pouze hostování Petra Pavelky z Načeradce.

3. Po podzimu máme soutěž výborně rozehranou. Věřím, že u hráčů nedojde k uspokojení a budeme pokračovat v dobrých výkonech. Rádi bysme, aby se u mladých hráčů stabilizovala výkonnost, proto dostanou větší šanci se předvést. Chceme hrát agresivní útočný fotbal, který do Kondrace přitáhne fanoušky.

Sokol Teplýšovice, 5. místo, nový trenér Petr Chomát:

1. Na to, jak se trénovalo dříve, byla docházka docela dobrá, tak šedesát, sedmdesát procent hráčů chodilo na tréninky. Přípravné zápasy nám vyšly tak na padesát procent, některé byly kvalitní, jiné kvůli zraněním a pracovním povinnostem hráčů horší. Kyselka a Starosta měli zdravotní problémy, ale na první zápas by měli být v pořádku a kromě Drahoty, který je po operaci menisku, bysme měli být kompletní.

2. Odešel jen Miroslav Podhorský do Pyšel. Přišel Richard Kyselka z Týnce nad Sázavou, Petr Šetek z Postupic a dorostenci David Král a Jiří Dřízal se zapojili natrvalo do kádru.

3. Chceme se držet v tabulce nahoře a pozlobit mužstva na špičce.

SK Chocerady, 13. místo, nový trenér Milan Malý:

1. Trénovali jsme na velice dobrých terénech a účast hráčů byla slušná. Přátelské zápasy jsme odehráli většinou na umělkách v Praze ze střídavými úspěchy. Jediným negativem je obnovené zranění klíčového hráče Mirka Svobody a uvidíme, jak jeho léčba dopadne.

2. V mužstvu se nic nezměnilo. Příchody jsou v jednáních a budou se řešit na poslední chvíli.

3. Chceme se určitě pokusit o záchranu. Mužstvo jsem převzal v posledním zápase na podzim, kdy se nám podařilo porazit Teplýšovice. Takže věřím, že budeme v dobrých výsledcích pokračovat, ale hodně záleží na zdravotním stavu hráčů.

Sokol Trhový Štěpánov, 14. místo, trenér Pavel Vejvoda:

1. Pomalu jsme nevěděli, jestli budeme na jaře v soutěži pokračovat. Skončilo staré vedení, přišlo nové a nakonec jsme se rozhodli pokračovat. Ze začátku jsme nehráli žádné přáteláky, které jsme kvůli počasí museli rušit. Přesto jsme v závěru přípravy čtyři odehráli – prohráli s Kouřimí 2:4 a Ledčí nad Sázavou 4:5, remizovali s Divišovem 4:4 a vyhráli nad Úročnicí 8:3. Zápasy jsme hráli pokaždé v jiné sestavě, musel jsem nastupovat i já a také nám pomáhal Milan Čapek, který hraje v Rakousku a dal ve dvou zápasech sedm gólů. Účast na trénincích nebyla slabá, ale příšerná a nikdy jsem takovou nezažil. Na papíře máme sice sedmnáct lidí, ale tři jsou ve stavu nemocných a někteří nejdou ani na zápas. Dlouhodobě zraněný je Jarda Jakoubek.

2. Koupili jsme natvrdo brankáře Svitáka, kterého jsem ale ještě neviděl. Přivedl jsem z Kunratic Martina Mareše a Zdeňka Štorkána, kteří se po zranění u nás na rozehrání, ale teď se opět zranili. Ještě přišel Jan Mašek z Miřetic, Marek Hyský z Vlašimi a Josef Klauz ze Světlé nad Sázavou. Odešel snad jen Marek Štork.

3. Rádi bysme se pokusili soutěž pro Štěpánov udržet, ale bude to hodně těžké.

Skupina E

SK Posázavan Poříčí nad Sázavou, 3. místo, trenér Václav Skiba:

1. Začali jsme na začátku února třikrát týdně. Kluci byli natěšení na fotbal a s tréninkovou morálkou jsem byl spokojen. Postupem času se docházka zhoršovala, některým hráčů začala škola a práce, závěrečná fáze byla spíše horší než lepší. V přípravných zápasech jsme podávali rozdílené výkony. První jsme vysoko vyhráli, což nás až moc povzbudilo a k dalším třem zápasům jsme přistoupili nezodpověděně a vysoko je prohráli. V posledních dvou zápasech se vrátila hra do kolejí, které bych si přál a jak by to mělo vypadat.

2. Přišel Petr Anděl ze Sezimova Ústí, David Mestek z Úročnice a Jan Jelínek ze Satalic. Neodešel nikdo.

3. Chceme udržet pozice, které máme a pokud to půjde, tak bych se nebál atakoval nejvyšší příčky.

Sokol Nespeky, 7. místo, trenér Petr Novotný:

1. Začali jsme trénovat 4. února v domácích podmínkách, které byly složité, protože byl na hřišti sníh. Vydařilo se nám soustředění od 17. do 21. února na Mozolově, které absolvovalo osmnáct hráčů. Přátelská utkání jsme hráli většinou v Praze s mužstvy z I. A třídy, když jsme čtyřikrát vyhráli, dvakrát remizovali a jednou prohráli s Juniorem Praha. S přípravou jsem spokojený a věřím, že se nám to odrazí v mistrovských zápasech na jaře. Navíc jsem rád, že se v zimě povedlo v kabině hostů zkulturnit prostředí a již nemusí hráči chodit do sprch venkem a budou chodit přímo z kabiny. Jen mě mrzí, že jsme ani v jednom zápase nemohli nastoupit v optimální sestavě a je mi líto Petra Kumpošta, který si zlomil na lyžích ruku.

2. Panenkovi skončilo hostování z Kunic. Hostování v přestup jsme změnili brankáři Hercíkovi z Prahy a přišel Jiří Charvát z Řeže u Prahy. V kádru je devatenáct lidí, takže někteří budou pomáhat béčku z posledního místa ve III. třídě.

3. Chceme vylepšit sedmé místo. Rád bych se posunul asi tak na páté místo. Chtěli bysme předvádět divákům, hlavně v domácím prostředí, hezký fotbal, aby měli radost z naší předvedené hry.

Sokol Sedlec–Prčice, 9. místo, nový trenér Miroslav Rybka:

1. V zimě jsem poznával mužstvo. S tréninkovou morálkou jsem byl spokojený, kluci mě potěšili a účast na trénincích byla vysoká. V zápasech na zimním turnaji ve Voticích to zpočátku skřípalo, protože jsme si na sebe zvykali. Poté se to zlepšilo, ale generálka v Sezimovém Ústí se nám nepovedla. Navíc se mi zranili Tomáš a Lukáš Pištěkové a v týdnu dostal Hedvik angínu. Je to škoda, se všemi jsem počítal do základní sestavy.

2. Kádr zůstal stejný jako na podzim.

3. Cíl je jasný – záchrana.

Sokol Maršovice, 14. místo, trenér Michal Hašek:

1. Začali jsme koncem ledna. Trénovali jsme dvakrát týdně a o víkendu hráli zápasy na umělé trávě ve Voticích v rámci zimního turnaje. S docházkou jsem spokojenější než loni v létě, přesto nám k ideálu ještě něco scházelo. Až na jeden, dva zápasy se nám dařilo i herně. Výsledky však nejsou stejně tak jako u ostatních mužstev vůbec podstatné, daleko důležitější bude, jak se vyrovnáme s přechodem na přírodní trávník, na kterém jsme toho z důvodu nepříznivého počasí moc neodtrénovali.

2. Na hostování do Kunratic odešel brankář Kubásek, kterého by měl nahradit Miroslav Červ z Popovic. Plusem je také uzdravení hráčů, kteří nemohli na podzim za zdravotních důvodů nastupovat.

3. Vzhledem k našemu postavení v tabulce nemůžeme mít jiný cíl než záchranu. Věřím, že se k tomu kluci postaví čelem a neprodají svou kůži lacino.

Autor: Pavel Šimáček

26.3.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Služby - Služby Poštovní doručovatel 16 000 Kč

Doručovatelé listovních poštovních zásilek Doručovatel/ka listovní. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16000 kč, mzda max. 19000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracoviště: Benešov, Jak bude vypadat váš pracovní den:, " Připravíte si obálky a balíčky tak, aby se Vám dobře roznášely., " Nezapomenete přibalit letáky a složenky., " Dojdete si k zákazníkům pro úsměv za včasné dodání., " Můžete klientům poradit, jak získat lepší služby nebo informovat o nabídkách, které jim usnadní život., " Doručovat budete pěšky nebo služebním automobilem., Hodíte se k nám, protože:, " jste aktivní a baví Vás procházky na čerstvém vzduchu, " si dokážete svou práci zorganizovat, " rád/a se setkáváte s lidmi, " máte minimálně výuční list, Proč pracovat právě u nás?, " Jsme sehraný tým - vše potřebné Vás naučíme., " Díky 37,5 hodinové pracovní době, ranní směně a volným víkendům Vám zbyde čas i pro Vás., " Volno si užijete i o 5týdenní dovolené., " Máme pro Vás i další benefity (stravenky v hodnotě 70 Kč, ubytování ve firemních rekreačních zařízeních, příspěvky na dovolenou a dětské tábory, volno pro rodiče, aj.)., " Dostanete od nás pracovní smlouvu na dobu určitou 1 rok, s možností prodloužení na neurčito, " Spolupracovat můžeme i formou brigády., , První kontakt telefonicky 8-15 hodin pondělí až pátek. Pracoviště: Česká pošta s.p. depo, Pod Lihovarem, č.p. 2348, 256 01 Benešov u Prahy. Informace: Lenka Barková, +420 730 583 025.

Výroba - Formíři a jádraři ve slévárnách Formíři a jádraři 13 500 Kč

Formíři a jádraři ve slévárnách Formíři a jádraři ve slévárnách. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 13500 kč. Volných pracovních míst: 9. Poznámka: Pracoviště Týnec, Formíř: příprava očištění a připevnění modelového zařízení a formovacími kolíky na stroj složení vrchní části formy a spojení obou částí formy C sponou nebo prostředkem. Jádrař/ka: příprava jaderníku( kontrola stavu, čistoty a kompletace), kontrola apretace a uskladnění jádra na přepravní plošinu, manipulace s předměty do 15 kg. Žádáme osoby s VTR., První kontakt úterý nebo čtvrtek 10,00 - 13,00 hodin v kanceláři společnosti Sokolovská 902/240, Praha9 - Libeň. Pracoviště: Asako group s.r.o. - týnec, Ing. Fr. Janečka, č.p. 147, 257 41 Týnec nad Sázavou. Informace: Krzysztof Antczak, .

Výroba - Výroba Obsluha strojů 13 700 Kč

Obsluha strojů na výrobu potravin a příbuzných výrobků Obsluha strojů na výrobu potravin a příbuzných. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 13700 kč, mzda max. 15000 kč. Volných pracovních míst: 10. Poznámka: Pracoviště Votice , Hledáme šikovné uchazeče na pozici Obsluha strojů na výrobu potravin a příbuzných výrobků. Požadujeme pracovitost a zodpovědnost. Vyučení v potravinářství výhodou, potravinářský průkaz výhodou.Nabízíme stabilní zaměstnání na HPP, možnost karierního růstu. Příspěvek na stravování, zaměstnanecké benefity, bonusy prémie. Kontaktovat telefonicky nebo emailem, nebo osobně na adrese Benešov, Křižíkova 2158 od 10-14 hod.. Pracoviště: Penkart s.r.o. votice - mokate czech,s.r.o., 259 01 Votice. Informace: P.Kartova, +420 608 507 172,608 611 122.

Cestovní ruch a hotelnictví - Cestovní ruch a hotelnictví Recepční v hotelu 17 500 Kč

Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních recepční. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Turnusové služby, úvazek: . Mzda min. 17500 kč, mzda max. 19500 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracoviště: Benešov, krátký/dlouhý týden, zkušenost výhodou. Požadavky:- komunikativní,- ZNALOST ANGLICKÉHO JAZYKA PODMÍNKOU- flexibilní- spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost. .Zaměstnanecká strava, 30.-Kč oběd-Nástup dle domluvy-Smlouva na dobu určitou, poté na dobu neurčitou.Kontaktovat e-mailem.. Pracoviště: Bellevue hotel karlov services, s.r.o.- hotel karlov, Na Karlově, č.p. 97, 256 01 Benešov u Prahy. Informace: Jaromír Juris, +420 603 905 621.


DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Open Door Hospital fest.
27

OBRAZEM: Nemocniční festival pomáhal tentokrát onkologii

Sedmadvacáté Královské stříbření Kutné Hory.
259

Na dobu největší slávy vzpomínali v Kutné Hoře opět Královským stříbřením

Lidé z Bystřice se už těší na most, který zase spojí jejich město

Benešov – Možná ne úplně, jako na smilování boží, ale opravdu velice netrpělivě čekají obyvatelé Bystřice a také lidé z jejího okolí, na dostavbu mostu přes Konopišťský potok. Leží na silnici druhé třídy 111 spojující mezinárodní silnici E55 se Struhařovem, Divišovem a dálnicí D1 u Šternova. Tahle trasa je důležitá především pro tranzit. Ten, zhusta reprezentovaný těžkou kamionovou dopravou, nyní lidem z Bystřice rozhodně nechybí. Pro domácí však má ten malý kousek silnice mezi dvěma břehy, větší význam. Díky němu to ti z pravobřežní části mají do centra města, do obchodů a restaurací nebo děti do školy, jen několik málo metrů. Jenže teď, už rok a půl, musejí za stejnými cíli objíždět auty skoro čtyři kilometry.

OBRAZEM: Parní vlak poutal pozornost lidí kolem trati

Posázaví - Příznivci už vysloužilé železniční techniky se poměli v sobotu 23. června. České dráhy ten den vypravily letos první jízdu takzvaného nostalgického vlaku.

OBRAZEM: V Ratajích nad Sázavou se vrátili v čase

Rataje nad Sázavou - Osmý ročník jízdy historických motorek a automobilů do vrchu Rataják se konal v sobotu 23. června v Ratajích nad Sázavou. Na start se postupně postavila zhruba sedmdesátka posádek, aby je starosta městyse Luboš Kubát odstartoval a závodníci mohli absolvovat 1300 metrů dlouhou trať ze žulových kostek.

Kladenské Sletiště je až do neděle dějištěm krajské soutěže v požárním sportu

Kladno /FOTOGALERIE/ - O víkendu 23. a 24. června se v areálu Městského stadionu Sletiště v Kladně koná Krajská soutěž v požárním sportu profesionálních a dobrovolných hasičů. 

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT