Nespeky – Lhota 3:0 (1:0)

První gólovou šanci viděli diváci v Nespekách až v 19. minutě. Kubec se prosadil po levé straně a vzhledem k tomu, že prováhal ideální moment nahrát zcela volnému Večerovi, tak se rozhodl pro zakončení z velkého úhlu, které s trochou štěstí proměnil - 1:0. Následující minuty patřily především hostům. Domácí se dopouštěli řady faulů a Lhotští tak zahrávali nebezpečné standardní situace. Nejnebezpečnější šance měli hosté ve 22. a v 35. minutě, ale v obou případech skončily situace rohovým kopem. V prvním případě pomohl včasný přístup nespeckých obránců, ve druhém skvělý zákrok Drážka.

Druhý poločas začal pro domácí velmi dobře. Kubec se rozběhl za zdánlivě ztraceným míčem, který hostující hráč pouštěl do autu, ale situaci zřejmě podcenil, na poslední chvíli si pomohl rukama a Kubce fauloval a pískala se penalta, ze které Burian zvýšil na 2:0. Gól Nespecké uklidnil, v obranné fázi nechybovali a soupeře do žádné vyložené šance nepustili, naopak si vytvořili několik dobrých příležitostí k zakončení. Jednu z nich proměnil v 60. minutě Pešta, který odražený míč poslal k pravé tyči - 3:0.

„Před utkáním jsme si řekli, co bychom chtěli hrát, jak se chovat v obranné fázi, jak překonávat obranu soupeře a pokud bych měl hodnotit toto hledisko, tak defenzivní práci jsme zvládli velmi dobře a soupeři toho moc nedovolili. Bohužel jsme v první půli hodně faulovali a soupeři tak darovali celou řadu standardních situací, které byly všechny velmi nebezpečné. Naopak co se týče útočné fáze, tak tady jsme naše předzápasové představy rozhodně nenaplnili. Za celý první poločas jsme měli jedinou šanci, kterou ale Dan proměnil, takže vedení 1:0 bylo spíše šťastné než zasloužené.  Druhá půle byla už výrazně lepší. Z naší strany ubylo zbytečných faulů, hráči toho hodně naběhali a kromě toho, že jsme v obraně byli i nadále bezchybní, tak jsme byli navíc nebezpeční i dopředu a nakonec zaslouženě vyhráli. Hráčům musím poděkovat, chtěl jsem po nich, aby odehráli zápas, který se bude lidem líbit, a myslím, že tento úkol splnili na jedničku,“ měl radost po zápase zastupující trenér Nespek Luděk Rublič.

Branky: 19. Kubec, 48. Burian (z PK), 60. Pešta. Rozhodčí: Žáková. ŽK: Kukač, Iheanacho – Neumann.

Nespeky: Drážek – Konopiský, Burian, Krejza, Urban – Braný – Večera, Iheanacho (79. Cvrček), Kukač, Pešta (71. Klauz) – Kubec.