Tuchlovice – Poříčí nad Sázavou 0:4 (0:0)

I on sledoval v úvodu utkání překvapivě větší snahu domácích o vstřelení gólu, ale Kalu vychytal po sóle ze strany Tlamicha a hlavička Nejedlého zamířila nad branku. Hosté sice následně drželi víc míč na kopačkách, měli dost standardních situací, ale do pořádné vyložené šance se nedostali a jen trestný kop Rejhona vyrazil brankář Martin Pospíšil.

„Nebyl jsem s naší hrou spokojený, pomalu jsme se pohybovali, a přestože jsme drželi míč, do pořádné šance se nedostali. Možná to bylo tím, že jsme poprvé hráli na přírodní trávě,“ dodal k prvnímu poločasu trenér Poříčí Pavel Šimáček.    

Ve druhém dějství již na hřišti vládlo Poříčí. Chvíli po zahájení se i se štěstím trefil do sítě P. Pohorský po průniku Filipa, a když Žák dorazil do sítě míč vyražený brankářem po střele Filipa, bylo defakto rozhodnuto. Domácí sice mohli po hodině hry snížit Tirolem, ale ten na malém vápně špatně trefil míč. A tak hosté čím dál, tím víc se dostávali do zakončení, které dvakrát přetavili v góly. Nejprve Jíša po pasu Bohaty a v závěru Rejhon ranou z hranice šestnáctky. A to ještě Havlíček a Rejhon během chvilky orazítkovali na stejném místě tyč.

„Už jsme hráli to, co umíme, a jsem rád, že jsme to potvrdili čtyři góly,“ podotkl k druhé půli Šimáček a dodal: „Síla mužstva je obrovská. Zkušenost i mládí táhnou za jeden provaz, a tak je na naši hru radost se dívat.“

Branky: 49. P. Pohorský, 59. Žák, 68. Jíša, 85. Rejhon. Rozhodčí: Asník. ŽK: Fitko, Jiránek (oba T).

Poříčí nad Sázavou: Tlamicha – Jírů (61. Havlíček), Vacek, Peroutka, J. Pohorský – Filip (78. Hašek) – Jíša, Bohata (68. V. Balata), Rejhon, P. Pohorský (81. Říha) – Žák.      

I. A třída: Jílové - Votice 0:6.
Votice potupily Jílové kanárem
Ilustrační foto
Týnec si v Říčanech neškrtnul