BENEŠOV – ŠTĚCHOVICE 1:3

V úvodu se hrál nezáživný fotbal pro oko diváka. Týmy nechtěly udělat chybu, a tak se dlouho nic nedělo. Poté si vzal slovo hostující Hřebeček. Ten nejprve po brejku a centru Batky z voleje propálil Beníka, aby za chvíli odražený míč parádně z 30 metrů poslal lobem přes domácího gólmana. A tak ve 31. minutě to bylo 0:2. Domácí se ze šoku rychle vzpamatovali, Farkaš protáhl nejprve Soukupa, aby vzápětí Balata vybojoval zdánlivě ztracený míč a jeho únik a přihrávku přetavil Turek ve snížení na 1:2. V závěru poločasu ještě Beník vyrazil hlavičku Batky na roh.

Ihned po změně stran se vyznamenal opět benešovský gólman, jenž po rychlém přesunutí na zadní tyč zhatil radost z gólu Novákovi. V 63. minutě ale trefil domácí brankář špatně míč a Batka pohodlně upravil na 1:3. Ve zbytku zápasu sice měli Benešovští snahu, ale zůstalo jen u ní, a tak si hosté odvedli domů tři body.

„Zápas byl o tom, kdo udělá chybu a ty jsme po opatrném začátku udělali dvě my a soupeř je potrestal. Sice jsme ještě dokázali do zápasu gólem vrátit, ale ve druhém poločase nás srazila další hrubka a bylo hotovo. Klukům sice snaha nechyběla, ale prohráli jsme individuálními chybami," posteskl si zápase trenér Benešova Kamil Kulhavý.

Branky: 35. Turek – 27. a 32. Hřebeček, 65. Batka. Rozhodčí: Řeháček. ŽK: Farkaš, Kucalas, Večera – Busta, Mareš.

Benešov: Beník – Braný, Zákostelský, Kucalas, Laštovka – Adjei (55. Žák) – Turek (65. Zoubek), Farkaš, Skopec (50. Kučaba), Balata (81. Večera) – Ibe (73. Afanasenko).