Kondrac – Maršovice 3:3 (1:1) PK 3:1

Utkání začala lépe Kondrac, více se tlačila před branku Maršovic a v 11. minutě šla do vedení P. Sedláčkem. Hosté se spíše bránili, ale Kondraci převaha nebyla nic platná. Navrátilec Hergesell se dostal do dvou dobrých šancí, ale skóre nenavýšil. Hosté srovnali ve 38. minutě, kdy Laurich po brejku překonal Kňazíka.

Druhý poločas začaly lépe Maršovice a dostaly se do vedení R. Haškem, vzápětí ale vyrovnal bombou F. Sedláček. V závěru šli sestupující hosté znovu do vedení D. Zavadilem a zdálo se, že v Kondraci uspějí. V poslední minutě se ale po rohu trefil hlavou střídající hrající trenér Linhart. V penaltovém rozstřelu Kňazík hosty dvakrát vychytal a tak druhý bod brala Kondrac.

„Chtěli jsme se s domácími diváky rozloučit vítězstvím. A i když se to nevyvíjelo úplně podle mých představ, tak se to nakonec povedlo, za což jsem hrozně rád. I díky tomu chci všem klukům za celou sezónu poděkovat,“ dodal po posledním zápase hrající trenér Kondrace Josef Linhart, který velkou měrou přispěl k tomu, že poslední zápas tým neprohrál.

„Hrál se vyrovnaný zápas, ve kterém byli domácí v prvním poločase lepší. Ve druhém poločase jsme se sice dostali do vedení, domácí ale rychle vyrovnali. Jenže my jsme dali třetí gól a jen škoda, že jsme zápas nedotáhli do vítězného konce, když jsme v poslední minutě nepohlídali po rohu náběh na první tyč. V penaltách zklamali hned první dva naši hráči, což rozhodlo,“ popsal derby trenér Maršovic Jaroslav Žížala, který se vyjádřil i k sestupu: „Je to zklamání, ale po podzimních problémech se to dalo očekávat. Teď musíme mančaft posílit a zkusit se vrátit do I. B třídy, i když to nebude jednoduché.“   

Branky: 11. P. Sedláček, 66. F. Sedláček, 90. Linhart – 38. Laurich, 65. R. Hašek, 74. D. Zavadil. Rozhodčí: Nepovím.

Kondrac: Kňazík – Vesecký (80. Linhart), Tichý, Hlaváček, Procházka – P. Sedláček, Kubát, Müller (58. F. Sedláček), Hergesell – Pavlíček, Buchta.

Maršovice: Pechač – Břicháček, Bartoš, Orsák, S. Šetina (28. Bláža) – Matěj Hašek, Skála, Dvořák, (46. R. Hašek), Šach (68. Řezníček) – Laurich (72. Žížala), D. Zavadil.

Jiří Janouš mladší