TUPADLY –  SEDLEC-PRČICE                                         5:2

V Tupadlech se odehrály dva rozdílné poločasy. Po opatrném začátku se osmělili domácí a Císařem se ujali vedení. Hosté brzy odpověděli Marcelem Nouskem. Ve 32. minutě Hedvik zacinkal na tyč a před poločasem poslal hosty do vedení L. Pištěk. Po hodině hry Tupadly po chybující obraně hostů vyrovnaly. Domácím narostla křídla a do konce zápasu přidali další tři branky.

„Ve druhé půli jsme po obrovských hrubých chybách čtyřikrát inkasovali. Prohráli jsme zápas, který snad ani prohrát nejde,“ lamentoval trenér Sedlce-Prčice Miroslav Rybka.

Branky: 60. a 75. (pen.) Nezbeda, 71. a 84. Třekoval 2, 10. Císař – 13. Marcel Nousek, 41. L. Pištěk.  Poločas: 1:2.

Sedlec-Prčice: Ryšavý – Milan Nousek, Sedláček, Polidar, L. Pištěk, Jelen, Marcel Nousek, T. Pištěk, Hanibal, Růzha, Hedvik. Střídali: Mára, Müller.

Tupadly: Kavánek – Průcha, Kořínek, Štainer, Krajíček, Kruml, Píška, Drbohlav, Chvátal, Císař, Nezbeda. Střídali: J. Kročák, Pipek, Třekoval.