Žákovská fotbalová I. A třída odehrála předposlední kolo. O body bojovaly mezi sebou okresní týmy Sokol Nespeky, FK Metaz Týnec, Sokol Sedlec–Prčice a FC Graffin Vlašim.

Starší žáci

Nespeky – Týnec nad Sázavou 2:1

Okresní derby, ve kterém šlo Týnci o udržení v soutěži, bylo vyrovnané. Hosté měli více balón na svých kopačkách, ale přesto šli do vedení domácí v 16. minutě po nejkrásnější akci zápasu. Buček si dvakrát narazil u postranní čáry míč s Bulanem, poté přesně odcentroval, Hamajda ve stylu alá Koller zpracoval a narazil zpětnou nahrávku na Tutokyho, a ten výstavní střelou zavěsil. Po přestávce se hrálo ve stejném duchu a ve 49. minutě překvapil Tutoky z přímého kopu z dálky brankáře Kalinu – 2:0. V závěru utkání Týnečtí přidali, vytvořili si několik gólových šancí. Nejprve nastřelili tyč a poté po špatném výkopu brankáře Průši upravili Šejstalem na konečných 2:1.

Branky: Tutoky 2 – Šejstal. Poločas: 1:0.

Sokol Nespeky: Průša – Vojáček, Láznička, Řeřicha, Zeman – Bulan (53. Sv. Řezníček), Řehoř, Tutoky, Šmíd – Buček (60. Černý), Hamajda.

FK Metaz Týnec nad Sázavou: Kalina – Vajgl, Šejstal, L. Havel, J. Kroupa – Fulín, Kalfas, O. Stejskal, Mentel – M. Stejskal, L. Kroupa.

Sedlec–Prčice – Vlašim 0:3

Hosté v okresním derby potvrdili pozici lídra tabulky a zároveň postupujícího do krajského přeboru. Domácí vzdorovali poločas. Po změně stran se již hrálo v režii hostů, což dokázali dvěma brankami Žirovnického a jedné Miroslava Filipa.

Branky: Žirovnický 2, M. Filip. Rozhodčí: Čermoch. Poločas: 0:0

Sokol Sedlec–Prčice: Zrůbek – Hudák, Kolín, Musil, Chocholoušek – Kotva, Pištěk, Nestmann, Lagron – Horváth, Klucska

FC Graffin Vlašim: Kotouček – Hergesell, Zajíc, Kabát, Moudrý - R. Filip, Špička, Kováč, Cacák - Maťha, Žirovnický. Střídali: Švingr, M. Filip, Slavata, Kučera

Mladší žáci

Nespeky – Týnec nad Sázavou 3:1

V prvním poločase se hrál v derby vyrovnaný fotbal, ale domácí se častěji dostávali k zakončení. Střely Rubliče však brankář Kříž chytil. V 16. minutě si vybral slabší chvilku gólman Heřmánek, když mu mezi nohama prošla relativně lehká střela Smolíka.
Druhý poločas patřil především Nespeckým a hlavně Rublič měl velkou zásluhu na otočení výsledku. Nejprve se prosadil po přihrávce Židlíka, poté po centru Mlynáře a hattrick dokonal v poslední minutě, když nadvakrát dorazil míč do týnecké brány.

Branky: Rublič 3 – Smolík. ŽK: Mlynář (N). Poločas: 0:1

Sokol Nespeky: Heřmánek – Kukačka, Buček, Mlynář, Matoušek – Regentík, Židlík, Drazdík, Rublič – Havránek, Sv. Řezníček

FK Metaz Týnec nad Sázavou: Kareš – Brhel, Šejstal, Kříž, Padevět – Pácal, Smolík, Bezděk, Šulík – Boubín, Mentel. Střídal: D. Havel, Souček, Vondrák, Lubinský

Sedlec–Prčice – Vlašim 0:5

Vlašimští zahájili derby aktivně, po celou první půli měli více ze hry, ale převahu nedokázali gólově vyjádřit. Podle pravidla nedáš-dostaneš mohli jít do vedení domácí po rohovém kopu, ale brankář Gabriel dorážku ze dvou metrů reflexivně vyrazil. Po přestávce pokračovali hosté v náporu a probudili se i střelci. Ve 35. minutě otevřel skóre Staněk po centru střelou pod břevno. Druhou branku přidal ve 45. minutě Pilc, když dorazil střelu Ruta. Třetí gól měl na svědomí po sólové akci Rut, čtvrtý přidal přímo z rohového kopu Švec a na konečných 0:5 pro Vlašim uzavřel v poslední minutě opět Rut.

Branky: Rut 2, Staněk, Pilc, Švec. Rozhodčí: Čermoch. Poločas: 0:0.

Sokol Sedlec-Prčice: Pištěk – P. Kabíček, Seidel, Klucska, Müller – Hájek, Křížek, Luzum, Stránský – Švagr, J. Kabíček

FC Graffin Vlašim: Gabriel – Veselý, Švec, Nevařil, Zajíc – Pilc, Ptáček, Líska, Rut – Staněk, Vlasák. Střídali: Kužel, Přitasil, S. Zvára.