II. liga
Statistiky hráčů FC Graffin Vlašim po 4. kole.
Bilance: 4 – 1 – 1 – 2, skóre 4:4.
Branky: 4, průměr na zápas 1 gól.
Kanonýři: 4 – Bálek.
ŽK (9): 2 – Vebr, Švamberg, Křeček, M. Nešpor, 1 – Kalabiška, Pokorný.

Divize
Statistiky hráčů SK Marily Votice a SK Benešov po posledním 3. kole.
Bilance: 6 – 1 – 1 – 4, skóre 9:17.
Branky: 9, průměr na zápas 1,5 gólu.
Kanonýři: 2 – Knobloch, Horváth (oba Votice), 1 – Chomát, Doseděl (oba Benešov), Rezek, Viskup (oba Votice). 1 gól byl vlastní.
ŽK (13): 2 – Lizák (Votice), Havlíček, Prikner (oba Benešov), 1 – Žák, Doležal, Fillip, Veselý (všichni Benešov), Gazmend, Horváth, Lukeš, Bareš, Rezek (všichni Votice).

Krajský přebor
Statistiky hráčů FC Graffin Vlašim B po 3. kole.
Bilance: 3– 2 – 1 – 0, skóre 7:2.
Branky: 7, průměr na zápas 2, 3 gólu.
Kanonýři: 4 – J. Jícha, 1 – Borák, L. Dvořák, Schuster.
ŽK (3): 2 – Schuster, 1 – L. Dvořák.

I. A třída
Statistiky hráčů SK Pyšely a FK Fercom Týnec nad Sázavou po 3. kole.
Bilance: 6 – 1 – 1 – 4, skóre 10:13.
Branky: 10, průměr na zápas 1,7 gólu.
Kanonýři: 4 – Čáp (Pyšely), 2 – Žížala (Týnec), 1 – Mastný, J. Moravec, Přibyl (všichni Pyšely), Orsák (Týnec).

I. B třída
Statistiky hráčů Sokola Kondrac, Sokola Nespeky, Sokola Trhový Štěpánov, SK Posázavanu Poříčí nad Sázavou, Sokolu Sedlec–Prčice, SK Chocerady, Sokola Teplýšovice, Sokola Maršovice po 1. kole.
Bilance: 8 – 2 – 1 – 5, skóre: 11:17.
Branky: 11, průměr na zápas 1,4 gólu.
Kanonýři: 2 – P. Sedláček (Kondrac), Kalenda (Nespeky), 1 – Pavelka (Kondrac), Kadeřábek, V. Kulhavý, Panenka (všichni Nespeky), Filip (Poříčí), Starosta (Teplýšovice), M. Davídek (Sedlec–Prčice).

Okresní přebor
Statistiky čtrnácti okresních týmů po 1. kole.
Bilance: 7 – 3 – 1 – 3 , skóre: 13:15.
Branky: 28, průměr na zápas 2 góly.
Kanonýři: 2 – Hanuš (Chotýšany), Jonszta (Votice B), Sochůrek (Vrchotovy Janovice), M. Brejla (Olbramovice), 1 – Vávra, Stibůrek, M. Bumbálek (všichni Divišov), Lupoměch, Šindelář, Hanibal (všichni Chotýšany), Lhoták, Vacík (oba Miřetice), Vitouš, Šeba (oba Neveklov), Klabík, Kaňka (oba Teplýšovice B), Hájek, Daniel (oba Votice B), Linhart (Vrchotovy Janovice), Kubálek (Zdislavice), Hofinger (Čerčany), Čekal (Olbramovice), Peter, Hošek (oba Úročnice).