SEDLEC-PRČICE – RUDNÁ 4:0

Hned z kraje unikl po lajně Davídek, předložil zpětnou přihrávku uzdravenému Račkovi, který po kličce na vápně netrefil svým projektilem branku. Poté to byli hlavně hostující hráči, kteří udávali tempo hry a posílali do sedleckoprčické šestnáctky řadu nebezpečných centrů. Jenomže Rudná potvrdila, proč nemá příliš bodů. Produktivita nebyla na její straně, a tak se i z výborných pozic nedokázala prosadit gólově. Nejednou domácí podržel dobrým zákrokem Dřevojan, za zmínku stojí hlavně vytěsnění projektilu ze střední vzdálenosti na roh. Sedleckoprčické vysvobodili z nemohoucnosti sami hosté, když centr Račka zpracoval ve vápně Prchlík, obhodil si obránce a byl faulován. Penalty se chopil Davídek a zkušeně proměnil. Domácím se začalo dýchat lépe a začali si vytvářet šance. Dvě zpětné přihrávky mohli přetavit v góly Trnobranský s Müllerem, ale první příliš váhal se zakončením, až nezakončil a druhý netrefil dobře balón a míč k brankáři pouze doskákal. To domácí nakonec nemuselo mrzet, když dvě minuty před koncem poločasu vybojoval Trnobranský roh a z následného signálu, za který by se nemuseli stydět ani plzeňští ligisté, se trefil přesně na zadní tyč Prchlík – 2:0.

Ve druhém poločase už hosté trochu odešli mentálně a zdálo se, že i fyzicky. A když v 53. minutě rozvlnil síť opět Davídek, bylo o osudu zápasu rozhodnuto. Branka padla po krásném výkopu Dřevojana, který přelétl celou obranu, míč si našel nabíhající Davídek a sólo s přehledem proměnil. Poté domácí trochu trápila kombinace, ale hosté toho nevyužili. Jejich projektily mířily buď mimo branku, nebo si s nimi s přehledem poradil Dřevojan. Na konci utkání nejprve chytil trestný kop Prchlíkovi brankář Rudné, aby v 78. minutě na straně zakombinovali Prchlík s Davídkem, Davídek dostal průnikovou přihrávku do vápna a střelou na zadní tyč vstřelil svůj druhý hattrick v sezóně – 4:0. Kaňkou utkání byla červená karta pro domácího Tvrdého, který hasil ztrátu balónu Davídka ve středu pole, jen za cenu druhé žluté karty.

Branky: 32. (z PK), 53. a 78. Davídek (z PK), 43. Prchlík. Rozhodčí: R. Jarolímek. ČK: 80. Tvrdý (SP). Poločas: 2:0.

Sedlec-Prčice: Dřevojan – Tvrdý, Kabíček, Sedláček, Kobliha – Nemeth, Raček, P. Müller, Prchlík – Davídek (86. J. Bouška), Trnobranský (74. F. Müller).