V sobotu od 17 hodin čeká mistrovský zápas lídra tabulky proti desátému béčku Slovanu Liberec. „Doufám, že dostanu hráče do takové pohody, aby se u nich vypadnutí z poháru neobjevilo a uděláme všechno proto, abychom utkání zvládli,“ věří trenér Vlašimi Zdeněk Hašek.
Špatný výkon v poháru ale vedení Vlašimi asi nepřejde bez povšimnutí. „Ze zápasu vyvodíme důsledky a asi dostaneme od vedení finanční pokutu. Hráče by ale mělo nejvíc bolet, když se podívali ve Voticích na fanoušky a viděli je brečet. Věřím, že mám inteligentní mužstvo, které to dokáže vyhodnotit tak, aby se to již neopakovalo,“ doufá vlašimský kouč, který se po zápase moc nevyspal.
Jelikož do pohárového utkání nastoupila sestava podobná jako v mistrovských zápasech, tak se dají očekávat změny. „Bude jich víc, jedna je však vynucená, Schuster má výron v kotníku a nebude k dispozici,“ odtajnil indispozici levého obránce.
O víkendu je reprezentační přestávka, ligové celky mají volno, a tak Liberec může béčko posílit hráči áčka. „Nevím, jestli přijedou posíleni. My ale hrajeme doma a chceme potvrdit naší neporazitelnost a vyhrát. Chceme si napravit reputaci u diváků a vrátit se k tomu, co nás zdobilo – vůle, nasazení, bojovnost, herní disciplína a touha po vítězství. Na hřišti se o výhru musíme poprat a udělat proto víc, než jen pusou,“ ví Hašek, jak vede cesta k úspěchu.