České Budějovice - Vlašim 2:0

V prvním poločase se obě mužstva snažila o kombinační fotbal, ale branku nikdo nedal. Hosté zahrozili únikem Sedláčka a střelou Vořechovského, domácí měli šanci z brejku, když Ondrášek ve skluzu na zadní tyči střílel vedle. Druhou půli Vlašimští nezačali dobře a v 52. minutě přišel trest. Po autovém vhazování a přenesením míče na zadní tyč, prostřelil Mezlík brankáře Tomu. Hosté vyvinuli tlak a ohrožovali branku ze standardních situací, ale bez úspěchu. Naopak domácí Mezlík v 77. minutě, po chbě Vebra a následném centru zamířil "z první" k tyči Tomovy branky. V závěru ještě ve světě uznávaná, ale nikoli u nás, rozhodčí Damková vyloučila po druhé žluté kartě Lizáka.

"V prvním poločase se hrálo většinou uprostřed hřiště, domácí začali aktivněji, poté jsme převzali hru my, ale domácí hrozili z rychlých protiútoků. Druhou půli jsme nezačali dobře a po autu jsme na zadní tyči dostali gól.V největším tlaku chyboval Vebr u laviček a z následného centru nás potrestal Mezlík podruhé. V závěru jsme měli územní převahu, standardní situace, ale se stavem jsme již nic neudělali. Prohra jednou musela přijít a hráči nejsou stroje. Docházejí nám baterky, hráči jsou přetížení, chybí nám kvalitní rehabilitace, tréninkový proces je se zkráceným časem složitější, protože hráči chodí do práce a nemáme osvětlené hřiště. A proto se musíme v zápase musíme vyvarovat individuálních chyb. Teď se ukáže jaký jsme tým. Sezonu jsme rozjeli slušně, teď nás čeká těžké utkání se Žižkovem, které bude alfou a omegou, jestli to zvládneme. Herně se nám nedaří a navíc máme Dvořáka a Petrů ze základu zraněné, kteří nám velice v součinnosti chybí," smutnil trenér Vlašimi Zdeněk Hašek.

Branky: 52. a 77. Mezlík. Rozhodčí: Damková. ŽK: Ďobal, Skopalík, Křížek - Lizák 2, Vořechovský. ČK: 87. Lizák (Vl). Diváci: 200. Poločas: 0:0.

FC Graffin Vlašim: Toma - J. Veselý, Lizák, Šilhavý, Schuster - Vebr, Juhász (57. Balšánek), Křeček, O. Průcha - Sedláček (57. M. Veselý), Vořechovský (79. Kacafírek).