POŘÍČÍ N. SÁZ. – KONDRAC 4:4

V prvním poločase byla hra uprostřed hřiště vyrovnaná, ale do šancí se většinou dostávalo Poříčí, jenže proměnilo pouze dvě, když Šimáček po přihrávce Havlíčka prostřelil Kňazíka a únik J. Páva zakončil do prázdné branky Kubů. Ten ještě dvakrát po sóle nepřekonal Kňazíka, když podruhé trefil břevno, Vlček po sóle ztroskotal opět na kondrackém brankáři a J. Stibůrek z malého vápna pálil vedle. Kondračtí se moc do koncovky nedostávali, přesto se trefil do sítě z dálky šajtlí Petrů a únik Pavlíčka zlikvidoval Kumšta.

Po přestávce začaly oběma týmům docházet síly, hrálo se na velkém prostoru, což vyhovovalo více Kondraci. Přesto mělo nejprve Poříčí dvě velké příležitosti, ale Braný i když obešel Kňazíka netrefil prázdnou branku. Poté následovala pasáž, kde byli Kondračtí výrazně lepší, po zásluze vyrovnali z penalty Špičkou a otočili skóre rychlonohým Pavlíčkem. A to ještě dvě loženky Petrů a Pohorský neproměnili. Poříčí hrálo špatně, přesto po brejku Šindelářem vyrovnalo. Jenže ihned po rozehrání přišel krásný okamžik, když Pavelka rovnou z poloviny hřiště přehodil mladého Tichovského – 3:4. Závěr zápasu se již dohrával a Poříčí nakonec vyrovnalo, když po faulu na Šimáčka proměnil penaltu Havlíček.

„Generálka se nám vůbec nepovedla. V první půli ještě naše hra snesla měřítko, ale bohužel jsme z několika šancí dali jen dvě branky. Druhá půli již byla z naší strany špatná, přestali jsme běhat a někteří hráči se po obejití protihráčem zastavili a koukali. To se nemůže stávat. Za takový výkon by nás v současné době výborně hrající Votice v pátek v mistráku zle ztrestaly. A ještě se zranil Jirka Páv, což mě velice mrzí. Přesto věřím, že se náš výkon, hlavně v defenzivě, výrazně v mistrácích změní, protože kvalitní hráče v týmu máme," dodal po zápase rozčarovaný asistent trenéra Pavel Šimáček.

„Utkání jsme s kvalitním soupeřem zvládli dobře. Opět jsme ale obdrželi na můj vkus příliš mnoho branek po zbytečných ztrátách míče," dodal k utkání trenér Kondrace Jiří Janouš mladší a odtajnil nové tváře v týmu: „Poprvé za nás nastoupili mladí hráči Lukáš Plocha ze Spartaku Příbram a Fanda Tichý z Louňovic, kteří mě svým výkonem potěšili. Chybělo nám pět hráčů, přesto jsme na hřišti měli kvalitu."

Branky: Šimáček, Kubů, Šindelář, Havlíček (z PK) – Petrů, Špička (z PK), Pavlíček, Pavelka. Rozhodčí: Mikolášek. Poločas: 2:1.

Poříčí nad Sázavou: Kumšta (46. Tichovský) – J. Stibůrek, Kyselka, Křivohlavý, Šindelář – Pohorský, Havlíček, Bouška, J. Páv (35. Pavlečko) – Šimáček, Vlček (25. Kubů, 60. Braný).

Kondrac: Kňazík – Pohorský, Nedvěd, Kubín, Tichý – Špička, Pavelka, Petrů, Plocha – Vítovský, Pavlíček.