Krajský fotbalový přebor dorostu otevřel sedmé kolo sezony 2007/2008. Marila Votice přivítala Starou Boleslav, nováček Metaz Týnec přivítal Kosmonosy a Graffin Vlašim hrál v Hořovicích.

Starší dorost

MARILA VOTICE 0
STARÁ BOLESLAV 2
Proč? S touto otázkou odešli již po několikáté hráči Votic ze hřiště. Opět se jim nepodařilo zvítězit ani proti ,,slabšímu soupeři“. Zápas se nevydařil záložní řadě, která kupila chybu za chybou a zaměstnávala tak velmi svojí obranu, která kapitulovala v 65. minutě po nesmyslném faulu Smažíka. Domácí se pokoušeli vyrovnat, ale střela skončila na břevně. A jak už to tak bývá, i teď platilo pravidlo ,,nedáš – dostaneš! A tak hosté zpečetili na konečných 0:2.

Branky: nenehlášeny. Rozhodčí: Garaja. Poločas: 0:0
Votice: Januš – Jantač, Nusek, Homolka, Kronus – Smažík (Otradovec), Šimák, Žák, Daniel – J. Říha (Račanský), Voráček (Hrdlovič)

HOŘOVICE 1
GRAFFIN VLAŠIM 0
Vlašimští dorostenci zajížděli na hřiště souseda v tabulce, který se na ně chtěl bodově dotáhnout, a tak se do hostů pustil s vervou. Vlašimským se vůbec nedařilo a Hořovičtí si vytvořili velké množství šancí, ale při hostech stálo štěstí. Po přestávce dorostenci zpod Blaníka hru vyrovnali, ale ani v útoku se jim nedařilo. Rozhodnutí přišlo v 70. minutě, kdy Vaník podskočil vysoký míč a domácí se štěstím usměrnili míč do vlašimské branky – 1:0.

Branka: nenahlášena. Poločas: 0:0
Vlašim: Steiner – Kahoun, Vaník, Peroutka, Nedvěd – Jaroš, Pavlečko, Říha, Pohorský – Janda, Bouček. Střídali: Lalouček, Vondrák, Sladkovský.

 

METAZ TÝNEC 0
KOSMONOSY 3Týneckým dorostencům se opět nezadařilo a ztratili na domácí půdě plný počet bodů, což je odsuzuje na dno tabulky. První pokus se zrodil z kopačky Pospíšila, vzápětí mohli z trestného kopu skórovat hosté. Ve 27. minutě předvedl brankář Korbel výborný zákrok proti dělovce. Za čtyři minuty se již hosté dostali po trestném kopu do vedení – 0:1. Ve 36. minutě mohl vyrovnat Starec po krásném pasu R. Sedláka, sólo zastavil brankář Kosmonos. Těsně před poločasem chyboval Macháček a Korbel opět předvedl své kvality. V 56. minutě vstřelili hosté druhý gól. Týnecká snaha o zkorigování přinesla jen šanci D. Sedláka a hlavičku Klouda. V 70. minutě upravili hosté na 0:3 a nic na tom nezměnila v závěru střela D. Sedláka.

Branky: nenahlášeny. Rozhodčí: Rybka. Poločas: 0:1
Týnec: Korbel – R. Sedlák, Pospíšil, Štamberský, Paňák – Chrpa, Kalfas, Kloud, Macháček – D. Sedlák, Starec. Střídali: Novotný, Nárovec.

Mladší dorost

MARILA VOTICE 4
STARÁ BOLESLAV 1Domácí se překvapivě dostali do vedení proti zatím neporaženému soupeři již ve 4. minutě Otradovcem. Převaha dále zůstávala na kopačkách domácích, kteří přidali po rohovém kopu Balíkem druhý gól ve 34. minutě. Hostům se sice podařilo snížit v závěru prvního poločasu na 2:1, ale to byl na dlouhou dobu jejich poslední střelecký pokus. Druhý poločas patřil už jenom domácím, kteří přidali ještě dva góly a po téměř bezchybné hře zvítězili 4:1. Nevydařený zápas pro Starou Boleslav byl korunován neproměněnou penaltou po zákroku brankáře Říhy na hostujícího útočníka.

Branky Votic: Balík 2, Otradovec, Hruška. Rozhodčí: Ratajová. Poločas: 2:1
Votice: L. Říha – Vinduška, Veselý, Šmíd, Sládek – Brzoň (Hrdlovič), Balík (J. Říha), Račanský, Trefil (Hruška) – Dvořák, Otradovec (Babický)

 

HOŘOVICE 4
GRAFFIN VLAŠIM 0
Mladíci Vlašimi nevstoupili do utkání dobře a již od začátku hráli „druhé housle“. Domácí lépe kombinovali a vytvářeli si šance. Hosté se k domácí brance dostávali velice sporadicky a jejich šance většinou končily již v zárodku. Hořovičtí svou převahu korunovali čtyřmi góly a zaslouženě vyhráli.

Branky: nenahlášeny. Poločas: 2:0
Vlašim: Švingr – Zavadil, Houdek, Přitasil, Vondrák – Krása, Boček, Jaroš, Kuchler – Filip, Skalický


METAZ TÝNEC 0
KOSMONOSY 6Snaha týneckých mladíků uhrát první body opět vyšla naprázdno. Hosté měli od začátku zápas ve své moci a jen díky brankáři Vašákovi zůstalo týnecké konto do 26. minuty čisté. Do první šance se dostala domácí dvojice Kalfas – Žížala. Poté ale Kosmonosy poprvé trestaly a do poločasu přidaly druhý gól. Po přestávce již hosté na hřišti kralovali a ještě do sítě Vašáka zavěsili čtyři „banány“.

Branky: nenahlášeny. Rozhodčí: K. Macháček. Poločas: 0:2
Týnec: Vašák – Hildebrand, Chmel, Štamberský, Durec – Nárovec, Kalfas, Novotný, Lacina – Cvrček, Žížala. Střídali: Kroulík, Oldřich, Bárta.