Krajský fotbalový přebor dorostu otevřel jedenácté kolo sezony 2007/2008. Do bojů na hřištích vstoupily také tři týmy Benešovska – SK Marila Votice, FK Metaz Týnec a FC Graffin Vlašim.

Starší dorost

GRAFFIN VLAŠIM 1
NYMBURK 2
V prvním poločase byla hra vyrovnaná bez vyložených šancí na obou stranách. První gólovou radost měli domácí, když v 65. minutě Janda vysunul Jeništu a ten po sóle nedal brankáři šanci – 1:0. V závěru ale domácí střed obrany udělal dvě chyby po trestném kopu a špatném odkopu od branky, čehož hosté využili k otočení výsledku.

Branka Vlašimi: Jeništa. Poločas: 0:0
Vlašim: Pohorský – Kahoun, Peroutka, Vaník, Vondrák – Bouček, Jaroš, Pavlečko, Zavadil – Janda, Jeništa

MARILA VOTICE 0
AFK KOLÍN 2
Po prohraném prvním poločase se domácí herně zlepšili, ale byli to opět hosté, kteří vstřelili druhou, rozhodující branku utkání.

Branky: nenahlášeny. Poločas: 0:1
Votice: Januš – Kronus, Nusek, Neuberg, Homolka – Smažík, Daniel, Šimák (Račanský), Žák (Veselý) – J. Dvořák, Voráček

METAZ TÝNEC 0
FK KOLÍN B 4
V úvodu přežili domácí dvě nebezpečné akce hostů a kontrovali stejnými, ale také neúspěšnými pokusy. V 16. minutě minul v malém vápně Štamberský míč a hosté zaváhání využili – 0:1. Ve 33. minutě předvedl Zeman ukázkovou akci, kterou ale R. Sedlák nedokončil. V závěru poločasu ještě Paňák po spolupráci s Kalfasem neproměnil vyloženou šanci. Po přestávce se již hrálo pod taktovkou Kolína. V 60. minutě vstřelili druhý gól z dorážky, v 73. minutě vsítili velmi lacinou třetí branku a účet zápasu uzavřeli hosté v 80. minutě.

Branky: nenahlášeny. Rozhodčí: Bartůšek. Poločas: 0:1
Týnec: Korbel – Hošek, Starec, Štamberský, Novák – Zeman, R. Sedlák, Paňák, Chrpa – D. Sedlák, Kalfas. Střídali: Novotný, Žížala, Macháček

Mladší dorost

MARILA VOTICE 7
AFK KOLÍN 0
Votice přehrály svého soupeře po všech stránkách, hlavně ve druhém poločase se jim dařilo střelecky.

Branky: Trefil 3, Hrdlovič, Sládek, J. Říha, Novotný. Poločas: 2:0
Votice: Jan Dvořák – Šmíd, Sládek, Veselý (Trefil), Vinduška – Brzoň (Homolka), Hrdlovič, Hruška (Novotný), Balík – J. Říha, Babický (Račanský)

GRAFFIN VLAŠIM 0
NYMBURK 0
Celý zápas měli domácí převahu, ale neproměňováním šancí se připravili o výhru.

Vlašim: Marušák – Přitasil, Zeman, Houdek, Vondrák – Filip, Zavadil, Krása, Boček – Kuchler, Jaroš. Střídali: Skalický, Peroutka, Novák

Mladíci Týnce dopadli stejně jako jejich starší kolegové. Kolínští začali kanonádu v 16. minutě po špatném vyběhnutí brankáře Vašáka. Poté měli domácí dvě šance na vyrovnání, když po akcích Kalfase mířili mimo tyče Štamberský a Cvrček. V 68. minutě vsítili hosté druhý gól z penalty. Třetí branku přidali po chybě domácího Chmela a čtvrtý zásah přišel po dorážce.

Branky: nenahlášeny. Rozhodčí: Matoušek. Poločas: 0:1
Týnec: Vašák – Durec, Chmel, Štamberský, Míšek – Žížala, Kalfas, Cvrček, Oldřich – Novotný, Bárta. Střídal: Havel