Sedleckoprčickým přála paní Štěstěna

STŘEDNÍ ČECHY - Pyšelským pomohla k výhře penalta, Nespeky nastřelily v derby tři břevna a Kondrac pálila ostrými až po přestávce

5.9.2007

Nepříliš pohledný zápas mezi Pyšely a Sázavou (na snímku se snažil domácí Kaloš doběhnout sázavského Pecháčka) rozhodl Kamil Kulhavý z penalty, která hostům nešla pod „vousy“Foto: Lukáš Suchý

Mužstva z benešovska odehrála ve fotbalové I. B třídě třetí kolo.

SK PYŠELY 2
SÁZAVA 1

Pyšely se bez tří hráčů základní sestavy (Bejr, Vilímek, Zoubek) nemohli herně prosadit. První poločas nepřinesl pohledný fotbal, domácí se sice snažili, ale ztroskotávali na dobře organizované obraně Sázavy. Přesto v 18. minutě vyslal Štěpán kolmici na Khandla, který přesnou přihrávkou našel před brankou Sisla, a ten nejhezčí akci zápasu zakončil brankou – 1:0. Hosté kontrovali trestným kopem nad domácí branku. Po půlhodině hry se řítil Sisel sám na gólmana, ale míčem ho nastřelil. Ve 37. minutě se uvolnil na levé straně Vejvoda a krásnou ranou do šibenice vyrovnal na 1:1. Pyšely odpověděly trestným kopem Kamila Kulhavého, který Khandl neprotlačil do sítě.
Po přestávce pokračovala nezáživná hra. Rozhodnutí nakonec přinesla penalta, kterou rozhodčí odpískal po souboji Sisla se stoperem hostí v šestnáctce Sázavy. Kamil Kulhavý nadvakrát dotlačil míč do sítě – 2:1. Průměrný zápas pokračoval a za zmínku stála již jen střela Václava Kulhavého do rukavic brankáře. Hosté si ve druhé půli nevytvořili žádnou šanci.

Petr Vorlíček, trenér Pyšel

„Na začátku utkání jsme hráli slušně, měli šance a brzy jsme vedli, ale po vyrovnání nebyla naše hra dobrá. Bez Bejra a Vilímka skládáme sestavu těžko a herně se hledáme. Utkání nemělo kvalitu I. B třídy, k čemuž přispěla obě mužstva. Stále se těžko prosazujeme kombinačně a moc složitě, a naši hře chybí lehkost.“

Branky: 18. Sisel, 73. K. Kulhavý (pen.) – 37. Vejvoda. Rozhodčí: P. Svoboda. ŽK: 1/1. Diváků: 80. Poločas: 1:1

Pyšely: Tlamicha – Kaloš, Šiňor, Kondáš, Zahradník (46. Maršoun) – Zadražil (58. Nitsche), K. Kulhavý, P. Štěpán, V. Kulhavý – Sisel, Khandl

SEDLEC–PRČICE 1
NESPEKY 0

V prvním poločase bylo okresní derby vyrovnané, i když Nespeky byly nebezpečnější a dvakrát musel čarovat brankář Dařena a Tomáš Rosenvald nastřelil břevno.
Po přestávce se obraz hry nezměnil, ale šance již byly na obou stranách. Jenže na domácí straně Tomáš Davídek a Jan Lukáš mířili vedle, Müller jen do gólmana Tylingra. Hosté nastřelili dvakrát břevno a Dařena se několikrát zapotil. Rozhodnutí přišlo v 80. minutě, kdy domácí Lukáš Pištěk unikl třem obráncům a po jeho centru se nemýlil Müller – 1:0.

Jan Vodňanský, trenér Sedlce–Prčice

„V minulých zápasech jsme měli mít body a neměli. Teď jsme měli prohrát, ale nakonec jsme vyhráli. Soupeř nevyužil několik gólovek a urazil tím fotbalového boha. Gól jsme vstřelili po krásné akci, ale jinak jsme měli v zápase již jen jednu pološanci. Hráli jsme oslabeni o tři hráče základní sestavy a bylo to znát. Ostatní kluci se ale snažili a nakonec jsme urvali všechny body. Je to paradoxní, ale je to tak. Velmi nás podržel brankář Dařena.“

Ladislav Procházka, trenér Nespek

„Měli jsme trvalou převahu, ale předvedli festival zahozených šancí a to se nám vymstilo. Pokud nevstřelíme gól, nemůžeme vyhrát. Doufám, že jsme si to vybrali na několik zápasů dopředu.“

Branka: 80. Müller. Rozhodčí: Pudil. ŽK: 3/3. Diváků: 115. Poločas: 0:0

Sedlec–Prčice: Dařena – Drahota, M. Dohnal, Z. Pištěk, M. Lukáš – Müller, Bechyně, T. Pištěk, L. Pištěk – J. Lukáš, T. Davídek. Střídali: Král, Mára, Jakub Trnobranský

Nespeky: Tylingr – Kořínek, Tyrner, Cháb, Pavlík – Kumpošt, Myslivec, Presl, Šindelář – Rosenvald, J. Kadeřábek. Střídal: Petr Kadeřábek

KONDRAC 4
SIBŘINA 0

První poločas moc fotbalové krásy nepřinesl. Domácí se nemohli dostat do tempa a zahrozili jen střelou Jaroslava Sedláčka. Hosté hrozili z brejků a některé musel řešit až brankář Kňazík.
Po bouřce v kabině vstoupili Kondračtí do druhé půle jako uragán. Po padesáti vteřinách Petr Sedláček tváří v tvář brankáři nezaváhal – 1:0. Za šest minut přidal po pěkné individuální akci Kašpar druhý gól. V 65. minutě zvýšil na 3:0 Petr Sedláček a o chvíli později ho napodobil Kašpar krásnou střelou z dvaceti metrů – 4:0. Ve zbytku utkání si domácí vytvořili ještě dvě obrovské brankové příležitosti, ale Petra Sedláčka a Skalického vychytal bravurními zákroky sibřinský gólman.

Jiří Janouš st., trenér Kondrace

„V prvním poločase jsme hráli bez patřičného nasazení a výsledkem byl nejhorší výkon za poslední dobu. Po změně stran jsme přidali a výsledkem bylo výrazné vítězství. Jsem rád, že jsme vyhráli a nepokazili Michalovi Kubínovi loučení se svobodou, kterou jsme měli večer po utkání“.

Branky: 46. a 65. P. Sedláček, 52. a 72. Kašpar. Rozhodčí: Krupa. Diváků: 30. Poločas: 0:0

Kondrac: Kňazík – Vokál, Mleziva, M. Kubín, T. Kubín – Budil, Záklasník (83. Skalický), Linhart (75. Karmazín), J. Sedláček (54. Vítovský) – Kašpar, P. Sedláček.

5.9.2007 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Výroba - Výroba Pomocní dělníci ve výrobě 18 000 Kč

Ostatní pomocní pracovníci závozník - pro oblast Kostelec nad Černými lesy a Český Brod. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: fyzická zdatnost, příspěvky na stravování, rozvozové linky oblast Kostelec nad Černými lesy a Český Brod, bydliště u Tuchorazi, aby mohl řidič závozníka vyzvedávat. Nevyjíždí z Vlašimi!!!. Pracoviště: V l a m a , spol. s r.o. - pracoviště vlašim, Vlasákova, č.p. 345, 258 01 Vlašim. Informace: Podhadský Karel, +420 317 842 347,604 238 292.

Stavebnictví - Stavebnictví Stavební dělník 12 200 Kč

Dělníci v oblasti výstavby budov pomocné stavební práce. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 12200 kč. Volných pracovních míst: 9. Poznámka: Pracoviště: práce po celé ČR, Fyzická zdatnost, možná práce ve výškách, nutná praxe v oboru, práce po celé ČR, pracovní doba od 5 hodin.. Pracoviště: Bds benešov s.r.o., 256 01 Benešov u Prahy. Informace: Petr Škvára, +420 734 159 168.

Doprava a logistika - Doprava a logistika Skladník 22 000 Kč

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků Operátor skladu - skladník. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 22000 kč, mzda max. 29000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracoviště: Trhový Štěpánov, Náplň práce:-naskladnění a vyskladnění zboží-příjem a kontrola zboží, kompletace objednávek-práce s manipulační technikou.Požadavky : dobrý zdravotní stav, způsobilost pro práci s potravinami, znalost práce s manipulační technikou výhodou. Výhody: nákup kuřecího masa za zvýhodněné ceny, zaměstnanecké poukázky na nákup v prodejnách RABBIT, zvýhodněné firemní půjčky. Volat 8-17 hod.. Pracoviště: Rabbit trhový štěpánov a.s. nádražní, Nádražní, č.p. 401, 257 63 Trhový Štěpánov. Informace: Opatrná, +420 318 922 123.

Gastronomie - Gastronomie Kuchař/pizzař 12 200 Kč

Kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři Pomocný kuchař. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Noční provoz, úvazek: . Mzda min. 12200 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Pracoviště: Benešov, Znalost orientální kuchyně a přípravy syrských jídel. Jedno jídlo zdarma. Znalost arabského nebo tureckého jazyka výhodou. První kontakt telefonicky nebo e-mailem.. Pracoviště: Salah abdi tyršova, Tyršova, č.p. 217, 256 01 Benešov u Prahy. Informace: Salah Abdi, +420 775 333 294.

Mistrovství Zóny střední Evropy v autokrosu se uskutečnilo o víkendu 14. a 15. července v Poříčí nad Sázavou. O dramatické situace a kolize nebyla nouze.

Jeseník posílili navrátilci, na účastníka MSFL Rýmařov ale nestačil

Až do pátku 20. července čekali hráči Jeseníku na první přípravné utkání. Na svém trávníku přivítali třetiligový Rýmařov a příliš nechybělo, aby se jim podařilo papírového favorita zaskočit.

19.7.2018

Kariéra se chýlí ke konci. Koubský pracuje na stavbě jako dělník

Domů do Česka se dostane párkrát za rok. Když chce navštívit rodiče nebo děti, musí požádat šéfa o dovolenou. Přesto si bývalý obránce Zlína Jiří Koubský nestěžuje. Na život ve Švýcarsku, kde s přestávkami působí už třináct let, si pětatřicetiletý fotbalista zvykl a návrat na Moravu zatím odkládá.

ZAJÍMAVOSTI Z FOTBALU
včera 22:37

První půle? To bylo baroko, hněval se trenér Slovácka Kordula

Pro výkon mužstva v prvním poločase neměl pochopení. Co naplat, že fotbalisté Slovácka po přestávce Bohemku zmáčkli, když dvoubrankové manko stejně neumazali. Veškerá snaha tak nakonec přišla stejně vniveč. Kouče Michala Kordulu více než těsná porážka 1:2 štval přístup hráčů v úvodní části.

včera 19:00

Marek Jankulovski: Baník musí stát na odchovancích

/ROZHOVOR/ Jedenačtyřicetiletý odchovanec, dlouholetý reprezentant a vítěz Ligy mistrů s AC Milán Marek Jankulovski se pokusí vrátit hrdý slezský klub Baník Ostrava zpátky mezi českou elitu.

Benešovský kouč Veselý: Věřím, že budeme opět silní

Benešov - V minulé sezoně dosáhli na historicky nejlepší umístění, když obsadili páté místo v ČFL. Letos tak budou mít fotbalisté Benešova určitě na co navazovat. Ví to i trenér Roman Veselý, který nám sdělil své pocity z dosavadního průběhu přípravy.

Fotbalová sezona začíná! V ohni jsou tři želízka

Střední Čechy – Už je to tady! Fotbaloví fanoušci se dočkali. Již dnes začíná úvodními zápasy prvního kola nový ročník FORTUNA:LIGY a FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. V sobotu do nové sezony vstoupí také tři středočeští zástupci Příbram, Mladá Boleslav a Vlašim.

Mistři a účastníci 1. fotbalové ligy: Proklikejte si úspěchy všech týmů od 1912

/INTERAKTIVNÍ INFOGRAFIKA/ Jak se dařilo vašemu oblíbenému týmu v nejvyšší fotbalové lize? Kolik dal gólů, kolikrát zvítězil, jak se umístil na konci sezony? Přinášíme data od roku 1912 až do letoška.