Fotbalová národní liga

Statistiky hráčů FC Graffin Vlašim.
Bilance: 8 – 3 – 0 – 5, skóre 7:11.
Branky: 7, průměr na zápas 0,9 gólu.
Kanonýři: 3 – Jícha, 1 – J. Petrů, Putz, Jeřábek, Krmenčík.
ŽK: 3 – Sus, Janda, 2 – Putz, Jícha, Jeřábek, 1 – Křeček, Starý, Ujec, Petrů, Krmenčík.

Divize

Statistiky hráčů SK Benešov.
Bilance: 6 – 4 – 2 – 0, skóre 11:5.
Branky: 11, průměr na zápas 1,8 gólu.
Kanonýři: 4 – Krejza, 2 – Žák, 1 – Zoubek, Prikner, Vrňák, Němec, Jíša.
ŽK: 5 – Krejza, 3 – Zoubek, 2 – Komárek, 1 – Jíša, Bredler, Žák, Veinlich, Němec.

I. A třída

Statistiky hráčů SK Benešov B, FK Fercom Týnec nad Sázavou, SK Votice a SK Posázavan Poříčí nad Sázavou.
Bilance: 24 – 8 – 5 – 11, skóre 44:57.
Branky: 44, průměr na zápas 1,8 gólu.
Kanonýři: 5 – Stejskal (Týnec), 4 – O. Páv (Poříčí), Němeček (Votice), 3 – Šimáček (Poříčí), 2 – Filip (Benešov B), Popelka (Týnec), Keltner (Benešov B), Štork (Votice), Trpišovský (Poříčí), 1 – F. Jendele, Podhorský, Černý, P. Balík, Martin Chrpa, Večera (všichni Benešov B), Peroutka, Radačovský, Kolář, Skála (všichni Týnec), Kondáš, Viskup, Kolář (všichni Votice), Havlíček, Vlček, M. Stibůrek, Šindelář, Pohorský (všichni Poříčí).
ČK: Popelka (Týnec).

I. B třída

Statistiky hráčů Sokola Teplýšovice, Sokola Nespeky, Sokola Kondrac, Sokola Zdislavice, Sokola Sedlec–Prčice a Sokola Miřetice.
Bilance: 24 – 9 – 3 – 12, skóre 43:48.
Branky: 43, průměr na zápas 1,8 gólu.
Kanonýři: 5 – Pavlíček (Kondrac), 4 – Petr Chomát (Teplýšovice), Davídek (Sedlec-Prčice), 3 – L. Petrů (Kondrac), 2 – T. Pištěk (Sedlec-Prčice), Beránek, Kubálek (oba Zdislavice), Doležel (Miřetice), Burian, Dixa, Nachtman (všichni Nespeky), 1 – M. Kubín, Pavelka (oba Kondrac), Pavlík, K. Kulhavý, Panenka (všichni Nespeky), Král, Beneš, Mládek (všichni Teplýšovice), Müller, P. Bouček (oba Zdislavice), Vondrák, Seidl (oba Miřetice).

Okresní přebor

Statistiky čtrnácti týmů.
Bilance: 28 – 14 – 3 – 11, skóre 68:49.
Branky: 117, průměr na zápas 4,2 gólu.
Kanonýři: 6 – Horčička (Jankov), Žížala (Maršovice), Zd. Pekárek (Divišov), 5 – Potůček (Vrchotovy Janovice), D. Sysel (Struhařov), 3 – Fišer, Zavadil (oba Maršovice), Čichovský (Neveklov), Skála (Jankov), Hameta (Neveklov), 2 – Holejšovský, Korecký, Straka (všichni Chotýšany), Hlaváč (Maršovice), Sochůrek (Vrchotovy Janovice), Jíša (Divišov), M. Babický, Lejček (oba Pravonín), Sahula (Jírovice), Vobořil (SK Načeradec), 1 – Vrkoslav, Linhart, Procházka (všichni Vrchotovy Janovice), Kremina, Zd. Pessr, Zmek, Koblasa, Michálek (všichni Struhařov), Balík (Jankov), Hampešt, Procházka, Fillip, R. Hašek (všichni Maršovice), Vávra, J. Pekárek, Marek Hanuš (všichni Divišov), Pazdera, Holeš, Pokorný, Pěkný (všichni Jírovice), Javorský, T. Babický, L. Vlasák, Zavadil, P. Hoch, Moravec, D. Vlasák (všichni Pravonín), Semerád, Znamenáček, Kozel, Šiška, Vitouš (všichni Neveklov), Filip, Říha, Šícha (všichni Chotýšany), Doskočil, Šimák, Kulvajt, Macko (všichni Mezno), M. Heřmánek, Filip (oba Popovice), Vrkoslav, Hanousek, T. Jelínek (všichni Dolní Kralovice), M. Mrázek, P. Mrázek (oba Přestavlky), Jeništa, Urban, Pokorný (všichni SK Načeradec).