Fotbalová národní liga

Statistiky hráčů FC Graffin Vlašim.

Bilance: 20 – 6 – 4 – 10, skóre 26:33.
Branky: 26, průměr na zápas 1,3 gólu.
Kanonýři: 6 – Petrů, 5 – Jícha, 2 – Kraus, Jeřábek, Krob, Vyhnal, Wojnar, 1 – Matějka, Pokorný, Putz, Janda, Matoušek.
ŽK: 6 – Petrů, 4 – Krob, 3 – Toma, Sus, Janda, Putz, Kucalas, 2 – Jícha, Jeřábek, Starý, Macháček, Průcha, 1 – Matějka, Kraus, Pokorný, Matoušek, Křeček, Klán, Kropík, Vyhnal.
ČK: Starý.

Divize

Statistiky hráčů SK Benešov.

Bilance: 19 – 6 – 6 – 7, skóre 19:18.
Branky: 19, průměr na zápas 1 gól.
Kanonýři: 5 – Němec, 4 – Turek, 2 – Vrňák, Večera, Žák, 1 – Bohata, Bredler, O. Páv, Braný.
ŽK: 5 – Turek, 4 – Bredler, Večera, 3 – Žák, O. Štěpán, Zoubek, 2 – O. Páv, Němec, Braný, Komárek, Borkovec, 1 – Žák, Bubeník, Šefrna, Hrubý, Zachariáš, Urban.
ČK: Bredler, Turek.

I. A třída

Statistiky hráčů SK Benešov B a FK Fercom Týnec nad Sázavou.

Bilance: 36 – 10 – 10 – 16, skóre 45:71.
Branky: 45, průměr na zápas 1,25 gólu.
Kanonýři: 9 – Jíša (Týnec), 7 – Skála (Týnec), 6 – Němeček (Benešov B), 3 – Voráček (Benešov B), 2 – Žížala, Vavrek, Orsák (všichni Týnec), Krejza, J. Páv, P. Štěpán (vši. Benešov B), 1 – Voldřich, Dvořák, Sedlák, Mach, Peroutka, Stejskal (vš. Týnec), D. Jendele, Kováč (Benešov B)

I. B třída

Statistiky hráčů Sokola Teplýšovice, SK Posázavanu Poříčí nad Sázavou, Sokola Nespeky, Sokola Kondrac, Sokola Zdislavice, SK Votice, Sokola Chotýšany, Sokola Sedlec–Prčice, Sokola Maršovice a Jiskry Struhařov.

Bilance: 136 – 61 – 19 – 56, skóre 296:281.
Branky: 296, průměr na zápas 2,2 gólu.
Kanonýři: 14 – M. Davídek (Sedlec-Prčice), 12 – Růzha (Sedlec-Prčice), 10 – Pavlíček (Kondrac), 9 – Kubálek, Filip (oba Zdislavice), M. Říha (Poříčí), Dixa (Nespeky), 8 – Viskup (Votice), 7 – Šimáček (Poříčí), Mládek (Teplýšovice), Vobecký (Zdislavice), 6 – Červeňák (Chotýšany), Jonszta, Homolka oba (Votice), Havlíček (Poříčí), 5 – Neuberg, Homolka (oba Votice), Marcel Nousek (Sedlec-Prčice), 4 – Pohan (Votice), Vítovský, Pavelka (oba Kondrac), Král (Teplýšovice), Jelen, Prchlík (oba Sedlec-Prčice), R. Hašek (Maršovice), J. Stibůrek (Poříčí), 3 – M. Budil (Votice), Pazdera, Kováč (oba Chotýšany), P. Bouček, Müller, Kašpar (všichni Zdislavice), Homolka (Votice), Pavlík (Nespeky), Hanibal (Struhařov), Vlček, Pavlečko (oba Poříčí), Ottl, Kukač (oba Teplýšovice), Fišer, Zd. Šetina (oba Maršovice), Sedláček (Kondrac).