Do mistrovských bojů, pokud to dovolí počasí, by mělo zasáhnout pět týmů.

Ve Fortuna národní lize se po prvním jarním odloženém kole měl představit osmý FC Sellier&Bellot Vlašim v neděli 11. března od 14:30 na hřišti dvanáctého Varnsdorfu, ale zápas byl pro nezpůsobilý terén odložen.

V České fotbalové lize by měl notně posílený, šestnáctý Benešov zajíždět v sobotu 10. března na hřiště sedmnácté Čížové. „Soupeř má malé hřiště a vysoké hráče, na což se musíme připravit a reagovat. Každopádně chceme hrát svojí hru. ČFL je ale těžká, hodně soubojová soutěž, bez většího fotbalu,“ říká před začátkem jara trenér Roman Veselý. Zápas by měl začínat ve 13:30, ale je možné, že na poslední chvíli dojde ke změně a utkání se odehraje na umělé trávě.

V krajském přeboru oba týmy Benešovska zajíždí v sobotu 10. března na hřiště soupeřů. Čtvrté Poříčí nad Sázavou míří do třináctého Nového Strašecí. Zápas se hraje od 18 hodin na umělé trávě v Rynholci (dva kilometry od Nového Strašecí). Dvanácté Nespeky nastoupí u lídra tabulky z Libiše. Zápas začíná v 15 hodin.

V I. A třídě, skupině A, se odehraje v sobotu určitě zápas mezi sedmými Voticemi a třináctým Mníškem pod Brdy od 14:30. „Hrát se bude na umělé trávě,“ má jasno kouč Votic Martin Bárta.

To sobotní zápas skupiny B mezi desátým Divišovem a posledními Uhlířskými Janovicemi (14:30) je na vážkách. „Necháváme to na rozhodčích, co řeknou na stav hřiště. Buď bude hrát u nás, nebo se to odloží,“ má jasno prezident klubu Jawa Divišov Josef Svoboda.