Na druhém místě skončili kuriózně dva hráči se stejným počtem bodů – hrající trenér Týnce nad Sázavou (I. A třída) Radek Skála a útočník Maršovic (Okresní přebor) a střelec 15 podzimních gólů Pavel Žížala. Oba získali 242 kupónů.

První tři se můžou těšit na dárky od reklamní agentury NIO sport agency a.s., nejlepší, Zdeněk Pekárek ještě získá skleněnou plaketu. Trojici budeme kontaktovat.

Těsně pod stupni vítězů skončil brankář Zdislavic (I. B třída) Petr Klenot ze 126 hlasy. Ten jednu chvíli vedl, ale v úplném závěru ho první trojice smetla.
Na páté příčce se umístil záložník Votic (I. A třída) Jan Kolář (51). Šestý byl sniper druholigové Vlašimi Jan Jícha (43). Na sedmé pozici skončil záložník Nespek (I. B třída) Martin Burian (33). Třicet jedna hlasů do redakce doputovalo pro brankáře Maršovic Marka Fillipa, což stačilo na osmé místo. Devátý skončil s 27 hlasy stoper druholigové Vlašimi Jiří Petrů a posledním, komu přišly do redakce Benešovského deníku hlasy (3), byl útočník Kondrace (I. B třída) Martin Pavlíček.

Zbylá šestice – brankář Pavel Capouch a útočník Dominik Němec (oba z Benešova), záložník Petr Havlíček z Poříčí nad Sázavou, Michal Davídek ze Sedlce-Prčice, Tomáš Horčička z Jankova a Jiří Moulík z Lešan, nedostala ani jeden hlas.

V soutěži Benešovského deníku, která se uskutečnila od 24. ledna do 12. března 2014, jste měli Vy, čtenáři, vybrat nejlepšího hráče z šestnáctky nominovaných fotbalistů hrajících za týmy na Benešovsku. Do nabídky byli zařazeni i s Vaší pomocí hráči od Národní fotbalové ligy po III. třídu.

Dlouho to vypadalo, že anketa, o kterou byl v prvním ročníku loňské sezony velký zájem, letos bude propadákem a vůbec Vás nezajímá. V posledním týdnu se ale začaly vystřižené kupóny z Benešovského deníku v redakci hromadit a nakonec jim přišlo 1071 (loni 2490).

Všem hlasujícím děkujeme a nesmutněte, pokud nevyhrál váš favorit, vždyť je to jenom hra.

Výsledky ankety

1. Zdeněk Pekárek (Divišov) 273 hlasů
2. – 3. Radek Skála (Týnce nad Sázavou) a Pavel Žížala (Maršovice) 242
4. Petr Klenot (Zdislavice) 126
5. Jan Kolář (Votice) 51
6. Jan Jícha (Vlašim) 43
7. Martin Burian (Nespeky) 33
8. Marek Fillip (Maršovice) 31
9. Jiří Petrů (Vlašim) 27
10. Martin Pavlíček (Kondrac) 3.