Strakonice – Marila Votice 1:2

Obě mužstva především nechtěla inkasovat a tak se před brankami toho příliš moc nedělo. Marila se přeci jen více osmělovala k výpadům a ve 38. minutě po rohovém kopu se ujala vedení, když na centr Viskupa nejvýše vyskočil Lizák a hlavou skóroval.

Po změně stran mohl zvýšit Horváth, ale jeho sólo ze strany skončilo střelou podél brány. Druhou branku přidal Walter po přihrávce Lizáka v 74. minutě. O chvíli později mohl výsledek pečetit Horváth, když postupoval sám na brankáře Kučeru, který však jeho střelu tečoval a obránce vykopl z brány. Domácí zdramatizovali koncovku brankou Červenky, ale to bylo z jejich strany vše.

„Pohovory s hráči a finanční postih, to vše zřejmě padlo na úrodnou půdu, protože v tomto zápase kluci zabrali. Výsledek je pro nás velmi výborný, měli jsme ještě další šance a hlavně se zlepšil herní projev i bojovnost. Vezeme tři body, dobrou náladu a dohráli jsme v jedenácti,“ byl spokojený kouč Votic Ivan Pihávek.

Branky: 86. Červenka – 38. Lizák, 74. Walter. Rozhodčí: Váňa. ŽK: Hajdušek, Hovorka – Rezek, Horváth, Mašín. Diváci: 210. Poločas: 0:1. SK Marila Votice: Mašín - M. Budil, Neuberg, Faitl, Bareš – Knobloch, Rezek (63. Walter), Lukeš, Viskup (90.+3. Houška) – Horváth (84. Siegl), Lizák.