Domažlice - Marila Votice 3:1

Kdo přišel na zápas v polovině prvního poločasu, žádnou branku již neviděl. Vše podstatné se odehrálo hned na jeho začátku. V 5. minutě unikl domácí Bárta a jeho centr dorazil do sítě Bahleda. V 8. minutě už to bylo 2:0 a jako přes kopírák dorazil centr ze strany opět Bahleda. Šokovaní hosté se brzy oklepali a v 15. minutě si zpracoval dlouhý míč Horváth a střelou k tyči snížil. Netrvalo dlouho a po standardce si nešťastně vstřelil vlastní gól Gazmend. Do poločasu bylo na obou stranách několik střel, ale na skóre se nic nezměnilo. Ani druhá půle už nic zajímavého nepřinesla a domácí si výsledek v poklidu uhájili.

„Už si připadám jako v blázinci, protože něco si řekneme před zápasem a během osmi minut jsme prohrávali o dvě branky. Individuálními chybami jsme je soupeři darovali a v podstatě jako by byl zápas rozhodnutý. Během zápasu jsem musel hráčům trochu „zvednout mandle“ a rychle se nám podařilo snížit. Jenže soupeř brzy využil další naší chyby. Ve druhém poločase jsme se tlačili do předu, ale domácí nás už pohlídali. Soupeře jsme přehrávali, jenže fotbal se hraje na branky,“ uvedl trenér Votic Ivan Pihávek.

Branky: 5., 8. Bahleda, vlastní – 13. Horváth. Rozhodčí: Prokeš. ŽK: Cihlář – Viskup, Mašín, Neuberg. Poločas: 3:1. SK Marila Votice: Mašín - Faitl, Gazmend (50. Neuberg), Lizák, Budil (78. Houška) - Viskup, Rezek, Walter, Bareš - Horváth, Knobloch.