V utkání byla Vlašim snad jen kromě úvodu zápasu jasně lepším týmem a měla převahu, jenomže vše opět ztroskotalo na proměňování šancí, kterých si Vlašim vytvořila hned několik. „My už jsme si ve druhém zápase v řadě vytvořili osm až deset gólových šancí, šli jsme třikrát sami na branku, ale bohužel to stále nedokážeme proměňovat v góly," hodnotil smutně hledící trenér Roman Nádvorník bezprostředně po utkání. Byl to právě on kdo po zápase seděl na lavičce a nemohl věřit vlastním očím, že jeho celek doma podlehl Královu Dvoru.

Vlašim své šance proměnit nedokázala a lekci z produktivity tedy musel udělit vlašimským hráčům soupeř z Králova Dvora, který udeřil ze dvou brejkových situací v rozmezí šesti minut. „Soupeř nás z brejků po dvou individuálních chybách Jirky Petrů a Martina Schustera bohužel potrestal," řekl vlašimský stratég. Vlašim se poté snažila s výsledkem něco udělat, ale bohužel se to nepodařilo a jak postupoval čas útok Vlašimi byl bezzubý. „Potom už jsme nebyli schopni na to reagovat," hlesl Nádvorník.

A jaké jsou novinky v kádru Vlašimi? Podle předpokladů dorazilo duo útočníků. „Jedná se o Bukače ze Žižkova a o Brunclíka z Ostravy. Kromě těchto dvou hráčů se zatím nikdo nový neobjevil a ještě se poohlížíme po útočníkovi," pronesl lodivod Graffinu Vlašim. Tým naopak opustil stoper Roman Brunclík. „Roman Brunclík měl v zápase se Spartou potíže s kolenem a my jsme se rozhodli jej neangažovat. Nikdo jiný zatím neskončil, tudíž zatím všichni zůstávají," řekl na závěr krátkého rozhovoru Roman Nádvorník.

Jiří Paýr