Úvaly – Graffin Vlašim B 3:4

Domácí šli do vedení již v 8. minutě, když hostující Jícha hned v první minutě neproměnil své sólo. Vlašimští srovnali během dvou minut Jíchou po přihrávkách Vořechovského. Jenže do kabin šli s náskokem domácí, kteří ve 43. a 45. po standardkách otočili stav utkání ve svůj prospěch.

Krátce po změně stran hosté hlavou Vořechovského nejprve srovnali. a po nedorozumění obrany s gólmanem završil střelecké dostihy Janda, když přehodil váhajícího strážce svatyně. Domácí v závěru zatlačili hosty, ale jejich nepříjemné standardky v síti neskončily.

„Jeli jsme pro bod, nakonec vezeme všechny. Jsem spokojený, ale s předvedenou hrou v prvním poločase nikoli. V kabině jsme si něco řekli a náš projev se ve druhé části zlepšil,“ řekl trenér Vlašimi B Vladimír Kout.

Branky Vlašimi: 28. a 30. Jícha, 49. Vořechovský, 58. Janda. Rozhodčí: Schořovský. ŽK: 1/Vořechovský. Diváci: 100. Poločas: 3:2. Graffin Vlašim B: Drápela - Havlíček, J. Veselý, Císař, Pohorský – Bouček (77. Kopecký), Janda, Žovinec, Petrů (58. Stejskal) – Vořechovský, Jícha (90. Kuchta).