Čáslav B - Graffin Vlašim B 1:1

Domácí byli aktivnější, jejich silnou zbraní byly standardky, s kterými měli hosté velké problémy. Naštěstí v brance stál Jícha, který několikrát podržel své mužstvo. Vedoucí branku vstřelili Čáslavští v 68. minutě, hosté za tři minuty vyrovnali. Jícha postupoval sám na gólmana, ten jeho střelu vyrazil a Vořechovský pohotově dopravil míč do sítě. "Soupeř měl více šancí, my jsme se do zakončení příliš nedostali. V brance nás podržel Martin. Zápas měl svojí kvalitu, Čáslav má určitě na postup," řekl trenér vlašimské rezervy Ladislav Kout.

Branka Vlašimi: 71. Vořechovský. Poločas: 0:0. Vlašim B: M. Jícha - Havlíček, Veselý, Císař, Pohorský - Petrů, Janda, Vebr, Kopecký - J. Jícha, Vořechovský. Střídal: Žovinec.