Stará Boleslav – Vlašim B 2:3

Hosté vlétli na domácí a během pětadvaceti minut vedli dvoubrankovým rozdílem. Nejprve po faulu na Jíšu Kacafírek proměnil penaltu a poté Císař po samostatné akci zvýšil na 2:0. Od té doby přestali Vlašimští hrát, vypadli z tempa, domácí vycítili šanci a do poločasu snížili. Po změně stran se hosté většinou jen bránili a spoléhali na brejky. Z jednoho Pohorský zvýšil na 3:1. V samém závěru se Boleslavským podařilo snížit, ale na vyrovnání již neměli čas.
„Na malém hřišti docházelo k mnoha soubojům, přesto jsme se snažili o kombinační hru, která nás dovedla do dvoubrankového vedení. Měli jsme ještě další šance ke zvýšení, dvakrát Kacafírek a jednou Vojta Pohorský se ocitli sami před gólmanem. Jenže jsme nedali a brankou do poločasu se domácí posadili na koně. S výkonem jsem spokojený,“ uvedl po zápase asistent kouče Vlašimi B Vladimír Kout.
Branky Vlašimi: 10. Kacafírek (PK), 23. Císař, 78. Pohorský. ŽK: 1/3. Diváci: 100. Poločas: 1:2. FC Graffin Vlašim B: Doleček - J. Pohorský, Schuster, Nešpor, Havlíček – M. Jíša (70. V. Pohorský), Stibůrek, Janda, Císař – Kacafírek, V. Pohorský (89. Vaník).