KOUŘIM 2
GRAFFIN VLAŠIM B 0

Od úvodního hvizdu rozhodčího Zelendy hosté s posilami z třetiligového A mužstva vyvinuli tlak, ale byli po celý zápas bezzubí. Zato domácí dobře bránili a využili z minima maximum. Navíc jim k prvnímu gólu Teplého pomohl v 16. minutě hrubou chybou brankář Kladiva. „Šel si pro centr, míč mu vypadl z ruky a domácí hráč ho pohodlně dorazil do prázdné brány,“ popsal první gól trenér Vlašimi Milan Knížek.
Druhý hřebíček do vlašimské rakve přitloukl ještě do poločasu po sóle Martin Snížek. „Stoper přihrával na obsazeného halva, domácí přihrávku zachytili a do otevřené obrany šel hráč sám na gólmana a bylo to 2:0,“ dodal zklamaný Knížek k druhému gólu.
Vlašimští nastřelili jen Malinou břevno z trestného kopu, ale to bylo vše. Nepomohla jim ani čtvrthodinová přesilovka po vyloučení kouřimského Novotného. Bojovní domácí již překvapivou výhru uhájili. „Soupeř bránil velmi disciplinovaně. My jsme hráli pouze po vápno a nevytvořili jsme si žádnou šanci. Z naší strany to byla beznaděj,“ smutnil Knížek.

Branky: 16. Teplý, 39. M. Snížek. Rozhodčí: Zelenda. ŽK: 4/3. ČK: 75. Novotný (K). Diváků: 250. Poločas: 2:0
Graffin Vlašim: Kladiva – Rytina (70. Havlíček), Špička, Vosický, Vebr – Malina, Veselý, D. Průcha (46. Vlasák), Černohlávek – Pohorský, Borkovec (70. L. Petrů).