Graffin Vlašim – Hlavice 0:1

Ve vyrovnaném zápase si více šancí připravili Vlašimští. Jenže brána byla pro ně tentokrát zakletá. Naopak hosté na začátku druhého poločase využili druhou standardku, která zaváněla gólem, ke vstřelení jediné branky utkání.

Vlašim se mohla dostat do vedení v první části hry, kdy měli branky na kopačkách Švamberk a Svátek. Po změně stran vykopávali hosté z brankové čáry pokus Štochla z malého vápna. Brankou neskončilo ani sólo Jungra, který přehodil gólmana, ale míč skončil v autu.

„První poločas byl vyrovnaný, ve druhé části jsme už soupeře přehrávali, ale naše snažení končilo převážně na vápně,“ uvedl vlašimský lodivod Roman Nádvorník s tím, že porážku přikládá i k možné únavě ze čtyřdenního soustředění. „Od rána do večera jsme byli v zápřahu bez jediného dne volna. Takže hráči byli trošičku unaveni a to se asi projevilo ve finální části. Každopádně jsme soupeře měli přehrát a vytvořit si více brankových příležitostí. Na druhou stranu soupeř také předvedl svoji kvalitu. Teď máme čtrnáct dní na to, abychom svoji hru vyladili,“ dodal Roman Nádvorník.

Rozhodčí: Polák. Poločas: 0:0. FC Graffin Vlašim: Toma – Schuster (60. M. Nešpor), Patka, Kropík, D. Nešpor – Mucha, Jungr, Süsser, – Svátek (55. Štochl), Petr (50. Markovič).