Sokolov – Graffin Vlašim 0:0

Po patnácti minutách hry se dostali do vápna domácí Dejmek s Pilařem, dávali si však příliš dlouho přednost a zakončit se jim nepodařilo. Ve 23. minutě se Sokolovu povedla pěkná kombinace, kterou však zastavil praporek asistenta rozhodčího a domácí se na něj hodně zlobili. Hned o minutu později měl po Vaněčkově přihrávce tutovku Pilař, ten však na balon nedosáhl. S postupem času se osmělovali i hosté, žádnou nebezpečnou šanci si však vypracovat nedokázali. Do konce poločasu Podrazký z trestného kopu orazítkoval Tomovu tyč.
Ani ve druhé části se diváci branky nedočkali. Aktivnějšímu Baníku chybělo brankové vyjádření a ani Vlašim se fotbalem nijak nebavila. Za zmínku stojí akce Pilaře, který poslal pěknou kolmici před bránu, Dejmek místo střely posunul na Habaie, ten ale jen o centimetry minul. Hosté mohli strhnout vítězství na svou stranu v 75. minutě, když na domácího gólmana Bertelmann pelášil Kalabiška, ale Studík za cenu žluté karty zatáhl za záchrannou brzdu. Minutu před koncem mohl skórovat po centru Podrazského Nádeníček, chyběly mu však dva kroky.

"Do Sokolova jsme jeli s cílem vyhrát. Podařilo se nám v posledních čtyřech zápasech bodovat a tady jsme chtěli v té šňůře pokračovat,“ přál si kouč Vlašimi Roman Nádvorník. „Mysleli jsme si, že po zranění Knakala bude mít Sokolov ve stoperské dvojici slabinu doufali jsme, že dvojice Kalabiška – Bálek se dokáže prosadit. To se bohužel nepovedlo, protože byli dobře přikrytí. Po standardní situaci Podrazkého jsme mohli inkasovat, ale gólman střelu vytáhl na tyč a následně hráči míč uklidili do bezpečí. Toto utkání bylo remízové a myslím si, že si bod obě mužstva zasloužila, výsledek odpovídá momentální situaci klubů,“ dodal Roman Nádvorník.

Rozhodčí: Kovařík. ŽK: 2/2 (Kura, Studík – Borák, Vebr). Diváci: 1290. Baník Sokolov: Bertelmann – Šmerda, Kura, Studík, Hanzlík – Habai (67. Javorský), Čada, Podrazký, Vaněček (81. Nádeníček) – Pilař, Dejmek. FC GRAFFIN Vlašim: Toma – M. Nešpor, Kropík, D. Nešpor, Švamberg – Borák (90. Schuster), Křeček, Stejskal (61. Vebr), Průcha (86. Brožík) – Bálek, Kalabiška.