Libiš – Graffin Vlašim B 1:4

Začátek utkání patřil domácím, kteří se po nedorozumění vlašimské obrany ujali již v páté minutě vedení. Hosté se dostávali do tempa pomaleji, ale postupně přebírali otěže hry a přišly i branky. Ta první přišla ve 35. minutě. Stejskal si zpracoval míč ve vápně, obtočil se kolem svého strážce a křižnou střelou vyrovnal. V závěru poločasu si na centr Brožíka naběhl na přední tyč Lukáš Dvořák a nohou dopravil míč do sítě.

Gól do šatny otřásl domácími natolik, že se ve druhé části prakticky již na nic nezmohli. Třetí branku připojil Janda, který zužitkoval centr aktivního L. Dvořáka. Skóre završil po sóle druhou brankou L. Dvořák a šel střídat.

„Kromě úvodních pětadvaceti minut, kdy nás soupeř nakopávanými balóny držel daleko od brány, a my jsme se nedostávali k naší hře, jsme byli lepším týmem. Domácí po vstřelení branky pouze bránili a naší defenzívu pořádně neprověřili. Postupně jsme hru ovládli a Libiš jsme herně i fyzicky přehráli. Kluky musím tentokrát pochválit za bojovnost, tři body jsme si zasloužili,“ uvedl kouč Vlašimi B Vladimír Kout.

Brankyi: 5. Obermajer - 45. , 72. L. Dvořák, 35. Stejskal, 57. Janda. Rozhodčí: Malý. ŽK: Trojan, Špička, Novák - L. Dvořák, Petrů. Diváci: 140. Poločas: 1:2. FC Graffin Vlašim B: Drápela - Havlíček, Veselý, Císař, Švamberg - L. Petrů (77. Žovinec), Stejskal (82. Matoušek), J. Dvořák, Jansa - Brožík, L. Dvořák (72. J. Jícha).