Mladá Boleslav B - FC Graffin Vlašim 0:1

Hosté se dostali do vedení kuriózním gólem. Bálek obešel gólmana Kubáska, z malého vápna trefil tyč a od zad jednoho z obránců se odražený míč dostal až za čáru. Poté převzali iniciativu domácí, ve které pokračovali i po změně stran. V 90. minutě se do vápna k rohovému kopu vydal i mladoboleslavský gólman, ale musel se hodně rychle vracet. Na výsledku se však už nic nezměnilo.
„V úvodní čtvrthodince jsme si vypracovali tři gólovky, byli jsme lepším celkem, ale pak jsme přenechali iniciativu soupeři, i ten měl dvě šance. Při jedné jsme vykopávali míč z brankové čáry. Druhou půli ovlivnil silný vítr. Chtěli jsme kombinovat po zemi, ale aktivní a dobrou hrou domácích se nám to moc nedařilo. Přehrávali nás, jenže my chodili do přečíslení, bohužel se nic neujalo. Soupeř nás překvapil, nečekali jsme, že bude tak silný. Spokojenost s výsledkem a první půlhodinou, nespokojenost s předvedenou hrou ve druhé půli,“ uvedl kouč Vlašimi Roman Nádvorník.
Branka: 8. Bálek. Rozhodčí: Benedikt. ŽK: Schubert, Vizingr - Schuster, Křeček. Diváci: 189. Poločas: 0:1. Vlašim: Toma - Schuster, J. Petrů, Lizák, Nešpor - Kabele (82. Švamberg), Křeček, Vebr, Průcha - Bálek , M. Veselý (74. Vořechovský). ⋌