FC Graffin Vlašim B - Sokol Kosořice 5:1


V prvním poločase nebyly rozdíly v postavení mužstev vidět. Domácí hráli laxně a hosté je zato ve 25. minutě potrestali po odraženém míči střelou z dvaceti metrů. Gól Vlašimské nakopl k aktivnější hře a hlavou Kučery po rohu Balšánka a Laušmanem z penalty po faulu na Cirhana otočili skóre na svoji stranu.


Po přestávce se již hrálo jen v režii Vlašimi, což dokázala i brankově. Nejprve Průcha vybojoval míč a poslal ho před prázdnou bránu Pohorskému, poté Průcha z penalty za faul na Kučeru a poslední slovo měl Černohlávek ranou z šestnáctky. V závěru ještě Borkovec a Laušman nastřelili tyče.


„S první půlí nejsem vůbec spokojený, chybělo mi nasazení důraz, dobrý pohyb a finální přihrávka byla špatná. Součinnost řad byla velmi špatná. Po přestávkové domluvě se hra ve druhém poločase zlepšila, začali jsme kombinovat, zlepšili pohyb, a tím jsme soupeře přehráli. Celé utkání nebylo ideální. První půle velmi špatná, ve druhé se hra zvedla, ale neproměnili jsme ještě řadu šancí. Někteří hráči jsou již na takové úrovni, že by měli řešit situace gólově,“ řekl k první výhře v trenérském křesle kouč Vlašimi Jiří Veselý.


Branky Vlašimi B: Kučera, Laušman (z PK), Pohorský, D. Průcha (z PK), Černohlávek. Diváků: 100. Poločas: 2:1.


FC Graffin Vlašim B: Toma – D. Průcha, Vosický, Rytina, Havlíček – Laušman, Balšánek, Cirhan, Černohlávek – Pohorský (55. Borkovec), Kučera (70. L. Petrů).