FC Graffin Vlašim B – Sokol Zápy 2:2

na penalty 2:4

V prvním poločase měli domácí sice územní převahu, ale do zakončení se přes zkušené hosty dostávali těžko. Přesto vstřelili díky Laušmanovi po nabídce Průchy a Kučerovi po přihrávce Borkovce dva góly. Mezi branky Vlašimi se vklínil gól Veselého po chladnokrevném zakončení.
Po přestávce se na hru Vlašimi nedalo dívat, chyběla myšlenka. Toho využili hosté a Petržílkem si vynutili penalty, při kterých byli úspěšnější, když poslední proměnil Veselý dloubákem jako Panenka v Bělehradě.

„Bylo to pro mě trpké utkání. Nemrzí mě, že jsme prohráli na penalty, ale vadí mi předvedený výkon nominovaných hráčů na hřišti. Tvrdím, že si někteří nezaslouží hrát na hlavním hřišti a nosit dres Vlašimi, protože to co předvádí a jak chtějí posunout svojí fotbalovou kariéru dál, to nemá obdoby. Zaplaťpánbu, že se blíží konec sezony, i když zápasů máme ještě dost. Bohužel se s těmito hráči teď nemůžeme rozloučit, musíme počkat nakonec sezony a pak to vyhodnotit. Hráči, kteří nastoupili by měli mužstvo krajského přeboru přehrát a vytvořit si daleko více gólových příležitostí, protože by se měla projevit jejich trénovanost. Pokud k zápasu přistoupí takhle, tak je to špatně. Z výkonu hráčů jsem obrovsky zklamán,“ dodal po semifinále poháru rozčarovaný trenér Vlašimi Zdeněk Hašek.

Branky: 9. Laušman, 33. Kučera – 17. Veselý, 71. Petržílka. Penalty: Lizák - nedal, Laušman - gól, Kučera - gól, O. Průcha - tyč / J. Janáček, O. Janáček, Petržílka a Veselý - všichni dali gól. Rozhodčí: Šmejkal. ŽK: Vosický – Horňák. Diváci: 80. Poločas: 2:1.

FC Graffin Vlašim B: Skála – Malina (46. L. Petrů), Vosický, Lizák, Havlíček – Borkovec, Cirhan, Vebr, O. Průcha – Kučera, Laušman.

Sokol Zápy: J. Janáček - Horňák, O. Janáček, Ložek, Šimberský - Plot, Petržílka, Veselý, Novák, Nevěčný (61. Titěra) - Slunéčko (78. Hrodek).