Týnec nad Sázavou – Zeleneč 3:3

Hosté začali nebojácně a hned v páté minutě se prosadil Jůza po přihrávce Sochera. Na druhé straně vystrašil Žížala z otočky zelenečského gólmana, když střela jen těsně minula branku. Druhou branku připojil z rychlého brejku opět Jůza. Domácí Moravec však ihned kontroval střelou přes celou bránu – 1:2.
Ve druhém poločase se domácím podařilo dvěma penaltami obrátit výsledek, když obě standardky proměnil Skála. V 86. minutě se Vrána postaral o nerozhodný výsledek.
„Z utkání mám smíšené pocity. Hosté byli lepší, my jsme jim to ale v první půli usnadnili velice slabým výkonem. Po změně stran jsme se zlepšili a utkání se nám podařilo otočit. V závěru Moravec pustil útočníka podél lajny a jeho zpětnou přihrávku dával do prázdné brány Vrána. Vzhledem k situaci v jaké se nacházíme, ch

Branky: 63. a 77. Skála (obě z pen.), 28. Moravec – 5. a 26. Júza, 86. Vrána. Rozhodčí: Asník. ŽK: D. Sedlák/4. Diváci: 100. Poločas: 1:2.
Týnec nad Sázavou: Kruliš – R. Sedlák, Dvořák, Mach, D. Sedlák – Vavrek, Orsák, Žížala (81. Lacina), Moravec – Skála, Jíša.