Poděbrady - Týnec nad Sázavou 4:3

Ve 14. minutě po zaváhání týnecké obrany Jirásek po rohu otevřel skóre utkání. Domácí měli po chvíli další šanci, ale míč prošel přes celou bránu a skončil v autu. Ve 23. minutě přihrál Bartůšek Orsákovi, ten byl sražen ve velkém vápně a hosté kopali penaltu. navíc domácí hráč spatřil červenou kartu. Brankář Kruliš nezaváhal a pokutový kop s přehledem proměnil. Ve 28. minutě zažehnali požár Kruliš s Kavoněm. Deset minut před poločasem unikl Žížala, přihrál Bartůškovi před prázdnou branku a ten zvýšil na 1:2.

Po změně stran domácí v 59. minutě nejprve po chybě týnecké obrany vyrovnali, ale hosté včas zareagovali a Žížalou střelou pod břevno opět strhli vedení na svou stranu. Závěr zápasu se hostům vůbec nepovedl. V 84. minutě po Orsákově hrubce domácí srovnali, za dvě minuty trefili břevno a v samém závěru hlavou vstřelili vítěznou branku.

"Do utkání jsme vstoupili dobře, a i když jsme inkasovali, brzy jsme vyrovnali. Po vyloučení domácího hráče jsme hru do poločasu kontrolovali. Ve druhé půli jsme začali hrát profesorsky, přestali jsme běhat, nedokázali jsme si přihrát na dva metry a hrubými chybami jsme umožnili soupeři otočit utkání. Přesto, že už o nic nešlo, bylo utkání docela vyhrocené, hráči byli nervozní a z toho pramenilo zbytečně dost faulů," zhodnotil utkání zklamaný trenér Týnce nad Sázavou Jaroslav Žížala.

Branky Týnce: 23. Kruliš (PK), 36. Bartůšek, 72. Žížala. Rozhodčí: Drábek. ŽK: 3/Žížala, Voldřich, Skála, Kavoň. ČK: 1/0. Poločas: 1:2. Diváci: 50. Týnec nad Sázavou: Kruliš - F. Stibůrek (46. Artus), Kavoň, Dvořák (73. Voldřich), Sedlák (46. Skála) - Vavrek, Hlaváček, Kaloš, Bartůšek - Žížala, Orsák.