Týnec nad Sázavou – Bakov n. J. 0:1

V utkání se hrálo o šest bodů a domácí hráči si toho byli plně vědomi. Už v 6. minutě musel gólman hostů vytáhnout skvělý zákrok po Hlaváčkově trestném kopu. Další šanci měl Vavrek, ale netrefil. Na druhé straně musel zasahovat Kruliš po vydařené hlavičce bakovského útočníka. V závěru poločasu vytěsnil bakovský gólman střelu Žížali.

I ve druhé části měli Týnečtí šance. V 64. minutě Jíša trefil hlavou břevno. Hosté se z ojedinělého brejku málem dostali do vedení, ale Resler mířil vedle. Rozhodující okamžik zápasu nastal po faulu na Moravce, kdy domácí měli výhodu pokutového kopu. K míči se postavil Žížala, ale přestřelil bránu. Aby toho nebylo pro Týnec málo, v 87. minutě si Kavoň nešťastně srazil míč do vlastní sítě.

„Zklamání. O soupeři jsme věděli, že bude bránit, hrát na jednoho útočníka, ale my jsme si s tím nedokázali poradit. Zbytečně jsme až moc kombinovali, nestříleli a lacino ztráceli míče “ řekl kouč Týnce Jaroslav Žížala.

Branka: 87. vlastní. Rozhodčí: Jansa. ŽK: 2/5. Diváci: 110. Poločas 0:0. Týnec: Kruliš - Kaloš (80. Skála), Kavoň, Artus, Sedlák – Vavrek, Hlaváček, Orsák, Bartůšek (61. Moravec) – Žížala, Jíša.