Týnec n. S. – Poděbrady 3:0
Domácí se chtěli se svými příznivci po nevydařené sezóně rozloučit důstojně a to se jim podařilo. V 16. minutě vybojoval Žížala ztracený míč a po jeho centru Orsák z blízka do odkryté branky vstřelil úvodní gól. Hned nato mohl Žížala po sólu zvýšit, ale neproměnil. Na druhé straně gólman Kruliš dvakrát podržel svůj tým bravurními zákroky. V závěru poločasu se neprosadil domácí Skála. Druhá půle už nebyla tak pohledná. Domácím se podařilo v 77. minutě zvýšit Žížalou a třetí branku připojil v samém závěru Orsák z penalty za faul na Žížalu, který postupoval sám na poděbradského gólmana a ten ho srazil.
„Fotbal pro diváka nebyl pohledný, ale důležité jsou góly, které se nám podařilo vstřelit. Jsem rád, že podzim je za námi a přes zimu se snad dáme dohromady,“ uvedl trenér Týnce Jaroslav Žížala.
Branky: 16. a 88. Orsák, 77. Žížala. Rozhodčí: Prislupský. ŽK: Kačírek, D. Sedlák/5. Diváci: 90. Poločas: 1:0. Týnec nad Sázavou: Kruliš - F. Stibůrek, Kavoň, Artus, D. Sedlák – Vavrek (78. Bartůšek), Hlaváček, Skála (53. Kačírek), M. Dvořák (82. R. Sedlák) – Orsák, Žížala.