Červené Pečky – Týnec n. Sáz. 5:1

Utkání začalo velkou šancí týneckého Orsáka, který postupoval sám na gólmana, ale nedal. Domácími to neotřáslo a v 15. minutě otevřeli skóre. Po zbytečném faulu zvýšily Pečky z penalty a třetí branku připojily ve 43. minutě z trestného kopu ranou do vinglu. Před tím zatáhl Pazdera za záchrannou brzdu a spatřil červenou kartu. Vstup do druhé části se vydařil domácím, kteří po vyšachování obrany zvýšili na 4:0 a pátou branku vstřelili do prázdné brány v 60. minutě. Hosté se zmohli jen na kosmetickou úpravu, když Žížala proměnil penaltu.

„Hrůza, katastrofa. Jak jsme dobře začali, tak jsme rychle skončili. Vyrobili jsme hrozně chyb a soupeř chodil do otevřené obrany a trestal. Nejhorší na tom je, že se nám zranil Artus, který si natáhl sval a Pazdera byl vyloučený, čímž se nám rozpadla stopérská dvojice,“ řekl odevzdaně kouč Týnce Jaroslav Žížala.

Branka Týnce: 77. Žížala (PK). Rozhodčí: Koleček. ŽK: 1/Žížala, F. Stibůrek. ČK: 43. Pazdera. Diváci: 100. Poločas: 3:0. Týnec nad Sázavou: Kruliš - F. Stibůrek (70. R. Sedlák), Pazdera, Artus (20. Kačírek), Bartůšek - Vavrek, Michal Dvořák, Hlaváček, Kaloš – Orsák, Žížala.