Tuchlovice - Týnec nad Sázavou 3:0

O výsledku se rozhodlo již v prvním poločase. Skóre otevřeli domácí z pokutového kopu ve 25. minutě. Další dvě branka přišly v rozmezí deseti minut. Nejprve Moravec nepokryl svého protihráče a o minutu později podcenil týnecký gólman Korbel střelu z velké dálky, která skončila za jeho zády. Druhý poločas se dohrával spíše z povinnosti.

"Do Tuchlovic jsme jeli s obavou, protože soupeř posledně nastřílel venku pět branek. Byli jsme to však my, kdo byl od začátku aktivnější a hned na začátku jsme si vypracovali dvě velmi dobré příležitosti. Nejprve Orsáka vychytal gólman a poté Žížala šel sám, přehodil brankáře, ale míč skončil těsně vedle. Pak jsme vyrobili zbytečné chyby, za které nás soupeř krutě potrestal a bylo po zápase. V závěru poločasu mohl snížit Moravec, jenže netrefil bránu. Z výsledku jsem samozřejmě zklamaný, neboť jsme předvedli celkem slušný výkon a soupeře jsme i herně přehrávali, jenže ten oproti nám střílel branky," smutnil týnecký kouč Jaroslav Žížala.

Poločas: 3:0. Rozhodčí: Kubečka. ŽK: 3/2. Diváci: 50. Týnec na Sázavou: Korbel (46. Vašák) - Bartůšek, Kyselka, Artus, Berka - Vavrek (65. Sedlák), Hlaváček, Michal Dvořák, Moravec - Žížala, Orsák.