Metaz Týnec - Nová Ves pod Pleší 7:0

V utkání se střelecky blýskl Jan Dvořák, který zatížil soupeřovo konto čtyřmi trefami.Hned v první minutě Veselý utekl obraně a kanonýr dne se poprvé zapsal do listiny střelců. Druhou branku přidal ve34. Minutě po sólu Žížala. Po změně stran se podruhé trefil J. Dvořák po pasu Kavoně - 3:0. Na další branku museli divácičekat až do 72. minuty, kdy Artus po kombinaci na jeden dotek rozvlnil síť počtvrté. Pátou branku přidal Skála hlavou. Závěr patřil opět J. Dvořákovi, který završil svůj střelecký galakoncert v 80. a 90. minutě.

"Jednoznačné utkání, od začátku se hrálo na jednu bránu. Přesto první půlu byla z naší strany hodně špatná, rychlý gól nám spíš ublížil. Kluci se přestali pohybovat a po hřišti jen chodili.Soupeř se snažil, ale co měli za šance, spolehlivě pochytal Kout. Po třetíbrance se hosté sesypali a bylo jen otázkou skórejak utkání dopadne," zhodnotil zápas týnecký lodivod Jaroslav Žížala.

Branky: 1. 55. 80. 90. J. Dvořák, 34. Žížala, 72. Artus, 74. Skála.ŽK: 2/2. Diváků: 80. Poločas: 2:0.

Metaz Týnec: Kout - Stibůrek, Artus, Kavoň, Berka - Vavrek, Hlaváček, J. Dvořák, Moravec - Žížala (90. M. Dvořák), Veselý (61. Skála).