CHOLUPICE 2
METAZ TÝNEC 2


Než se Týnečtí rozkoukali dvakrát v 7. a 8. minutě inkasovali po rychlým cholupických kombinacích. Po dvaceti minutách se hra vyrovnala a mohlo i skóre, ale to by při hlavičce Skály a střele Žížaly po centru Vavreka nesměla stát v cestě tyč cholupické branky.
Po přestávce Týnečtí vystupňovali tempo. V 70. minutě si naběhl Skála na pas Vavreka a přehodil vyběhnuvšího gólmana. Vyrovnání měl kopačce Jan Dvořák, ale gólman Cholupic byl proti. Pět minut před koncem běžel Michal Dvořák sám na brankáře, byl faulován a domácí hráč si vykoledoval červenou kartu. Těsně před koncem zápasu se fotbalisté z Náklí dočkali vyrovnání, když po akci Artuse a přistrčení Michala Dvořáka skóroval Jan Dvořák.

„První půli jsme nehráli dobře a opět jsme měli problémy srovnat se s rovným hřištěm. Dvacet minut jsme soupeři přenechali iniciativu, který nás jasně přehrával a dvakrát potrestal. Potom se hra vyrovnala, ale šance jsme neproměnili. Ve druhé půli jsme soupeře jasně fyzicky přehráli, i přestože jsme hráli od 75. minuty o deseti, když se zranil Honza Hlaváček a nikdo již nebyl na střídání, tak jsme stačili vyrovnat,“ poznamenal po zápase spokojený trenér Týnce Jaroslav Žížala.


Branky Týnce: Skála, J. Dvořák. Poločas: 2:0.

Metaz Týnec: Kout – F. Stibůrek, M. Dvořák, Artus, Jellúš – Vavrek, Skála, Hlaváček, Moravec (18. Mach) – Žížala, J. Dvořák.