Trhový Štěpánov – Bílé Podolí 1:6

Domácí měli na svém hřišti šanci svého soka přeskočit v tabulce a v úvodu utkání se zdálo, že by se jim to mohlo podařit. Po pár minutách hry předvedli pěknou akci po ose Kopecký - Martin Jakoubek - Gapko. Posledně jmenovaný proměnil přízemní centr z levé strany. Radost domácích netrvala dlouho. Po čtvrt hodině hry hosté vyrovnali. Brankář Sviták neodhadl přesně vyběhnutí, útočník mu udělal kličku a přes snahu Machovského na brankové čáře, srovnal. Domácí si velké gólové příležitosti nevytvářeli, jen Kopecký z přímého kopu donutil hostujícího brankáře k ostřejšímu zákroku. To už ale bylo za stavu 1:2. Před tím se totiž hosté prosadili po individuální akci. Útočící hráč dostal pas na velké vápno, akci sice nejprve zbrzdil, ale pak šel drze mezi dva obránce domácích a stihl udělat i kličku brankáři. Do poločasu si hosté vytvořili ještě několik šancí v samotném závěru přidali i třetí gól.

V úvodu druhého poločasu si Štěpánov připravil zajímavou šanci. Centr Jakoubka ale Rytina umístit do branky nedokázal. Od té chvíle hráli v podstatě pouze hosté. Domácí obrana hořela a dovolovala soupeři pronikat do velkých příležitostí. Skóre se zastavilo na 1:6 ze strany Štěpánova a to ještě hosté řadu šancí nevyužili a neproměnili pokutový kop.

„Hráli jsme akorát prvních pět minut, kdy jsme soupeře k ničemu nepustili a vstřelili gól. Potom jsme přestali hrát. Branky jsme dostali po individuálních chybách. Po třetí brance si s námi hráli jak chtěli, mohli jsme jich dostat deset,“ smutnil trenér Trhového Štěpánova Pavel Vejvoda.

Branky: Gapko - Skala 2, Jelínek 2, Toman, Šálený. Poločas: 1:3. Trh. Štěpánov: D. Sviták - Machovský, J. Jakoubek, Janoušek, Rytina - Vobecký (Čermák), M. Jakoubek, Štork (Kříž), P. Kopecký - Gapko, Kůžel (A. Sviták).