Sedlec–Prčice – Teplýšovice 2:4

Zápas pro domácí začal velice dobře a hned v první minutě se ujali vedení, když hrubě chybovala teplýšovická obrana. Poté v 10. minutě Davídek navýšil skóre na 2:0. Ve 35. minutě Kukač napřáhl z pětadvaceti metrů a nedal domácímu golmanovi šanci. V zápětí hosté srovnali na 2:2.
Druhá půle začala opatrněji a žádné vážnější příležitosti nepřicházely ani z jedné strany. V 77. minutě hosté rychle rozehráli standardní situaci, vykombinovali domácí obranu a nadvakrát prostřeli Ryšavého. Poté se domácí vrhli do útoku a přišla jediná šance. Tomáš Pištěk střílel míč do prázdné branky, ale na poslední chvíli jej obránce vykopl z brankové čáry. Ke konci hosté přidali čtvrtou brannku z brejkové akce.

Trenér Teplýšovic Petr Chomát zhodnotil utkání: „Katastrofální výkon z počátku zápasu. Za čtrnáct minut jsme prohrávali o dvě branky. Pak nás Kukač parádní trefou vrátil do hry. Podle mne to pak už pro Teplýšovice bylo jednoznačný. Musím mužstvo pochválit za to, že utkání nezabalilo, zvlášť na hřišti soupeře. Je vidět, že je v něm vnitřní síla. Nebylo to vůbec lehké, neboť soupeř je kvalitní mančaft,“ vysekl poklonu soupeři teplýšovický trenér.

Branky: 1. a 10. M. Davídek – 35. Kukač, 40. Dřízal, 77. Král, 85. Kaňka. Poločas: 2:2. Sedlec-Prčice: J. Ryšavý – L. Pištěk, Hedvik, Lukáš, Sedláček – Mára, T. Pištěk, Bouška, Nádvorník – M. Davídek, Růzha. Střídali: Zd. Pištěk, T. Davídek, Boubalík.
Sokol Teplýšovice: Vejvoda – L. Tůma (50. Vosička), Chomát, Veselý, Drahota – J. Dřízal, Hušbauer, Kukač, D. Podhorský – Mládek (80. Kaňka), Král (60. Heřmánek).